Jd 5075 e aldık

Selamun aleykum abiler kardesler forumda pek aktif degilim mf 168 fransizimla 10.07.2016 tarihinde 6 takla attim 2. Taklada cikmisim altindan jandarmanin soyledigi.Motor kabinsizdi 1 yil kapimizin onunde yatti gecen hafta sanayiye gitme vaktin geldi diyerek cekiciye yukleyip sanayinin yolunu tuttuk bugun itibari ile motorun eksigini tamamlayip 25bine saydirip uste 75bin vererek 12x12 orjinal kabin 5075e aldik Allah im utandirmaz insallah
Jd kullanicilarindan ricam şu yayli cizel patlatma almayi dusunuyorum 7li uygunmudur birde 4.12 pulluk takicam motorda kasma vs yaparmi gorus ve dusuncelerinizi bekliyorum saygilar herkese

Geçmiş olsun.yeni traktör hayırlı olsun

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçmiş olsun.
Rabbim beterlerinden muhafaza etsin inşallah.
Yeni malınızla da güzel bereketli kazançlar nasip etsin.

Geçmiş olsun öncelikle. Kabinsiz ve koruma demiri olmayan traktörden oldum olası korkarım. Hayırlısı olsun yeni traktörünüz.

Geçmiş olsun.
Jd Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip eylesin, Hayırlı uğurlu olsun.

Geçmiş olsun ve yeni traktörünüzü güle güle kullanın.

Geçmiş olsun yeni traktöründe hayırlı olsun

Ayri ayri tesekkur ederim herkese Allah razi olsun cok sagolun teknik konularda yardimci olacak kimse yok mu :)

• Beğen
Tepkiler: srtys
Güzel seçim traktörle ilgili pek bilgim yok Cenap arkadaşımızın yazdığı gibi 4/12 ideal çok taş yoksa klasik deveboynu pulluk al. Kayseri'nin neresi bu arada?

Tesekkur ederim sagolun tasli tarlamiz epey var ama mecbur deve boynu 4.12 kullanmak zorundayim cunku sifir otomatik pulluk alamam suan durumlar elvermez zaten bi 7li yayli ozdoken cizel pulluk aliyorum baya tuzlu olacak gibi

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Hayırlı olsun güzel motor sadece biraz itinalı kullanman,devirli ve uygun viteste kullanman gerekir bendede 5065e var memnunum.ilk zamanlar biraz sılıntılar yaşadık ama servis hiç para almadan yardımcı oldu sağolsunlar.eskişehir tekke kardeşler.

kabakçı