jd 6120R hayırlı olur inşallah.

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin maşallah. 5612 ile bu kıyaslanamaz segment farklı eğer 6613 ile bu değiştirilmiş olsaydı çok sasirirdim lakin 5612 verip 6120 r almak büyük kazanç ve akıllıca. Ayağı uğurlu gelsin tekrar hayırlı olsun Uğur Bey

Alınan traktör 6613tende iyi şaşırılacak bir durum yok [emoji6]

Maşallah . Hayırlı olsun bol kazançlar getire , borcu varsa mevlam ödeme kolaylığı verir inşallah.
Verdiğiniz traktörü aldığınız fiyata geri satabildinizmi yoksa fiyatta düşüş oldumu acaba
Allah razı olsun daha iyileri sizin olsun. 5612 yi 220 e almıştık aldığımız fiyata verdik üste de bi miktar para verdik hayırlı olur inşallah.

Madem 6613 kötü bundan, emsali nedir diğer markalarda mesela nh, case, mf, fendt, claas? yoksa emsalsiz midir? İlerde yüksek hp makina alırsak fikir olmuş olur hem.

Segmente göre değişir massey 7715 olursa tabiki massey ama aynı segment olursa her zaman jd... Benim, bizim buralardaki insanların gözünde jd almansa gerisi teferruattır... (herkesin kendi görüşü)

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle

Madem 6613 kötü bundan, emsali nedir diğer markalarda mesela nh, case, mf, fendt, claas? yoksa emsalsiz midir? İlerde yüksek hp makina alırsak fikir olmuş olur hem.Amacım atışmak değil fikir almak yanlış anlaşılmasın
Ömerali kendi adına cevap verecektir ancak naçizane şunu söyleyebilirim ben burada kesinlikle mf 6714S kötüdür demdim ama bu paraları verecek arkadaşları R serisine en az bi defa binmeye davet ediyorum , kendileri de anlayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Şurda 3-5 senedir yüksek beygirlerde massey görür olduk önceden büyük balyayada john deere gelirdi. patatesçilerin havuçcuların filosuda jd idi (halada öyle). yoldan büyük bezelye makineleri ilede jd geçerdi (artık görmüyorum bezelye makinesi). masseyin yüksek beygirlerde satışının artması, john deerenin fiyatlarının artmasından dolayıdır. Piyasadaki masseylerin büyük çoğunluğu zaten uzel... [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Ömerali kendi adına cevap verecektir ancak naçizane şunu söyleyebilirim ben burada kesinlikle mf 6714S kötüdür demdim ama bu paraları verecek arkadaşları R serisine en az bi defa binmeye davet ediyorum , kendileri de anlayacaktır.

Neden sordun derseniz yöremizde filo olarak mf kullanan büyük çiftçi var bunlardan bir ailenin 1er tane 7720 , 6614, 6613, 5455 modellerini kullanıyorlar. Özellikle 6613ü çok övdüler. 6120yi de denk gördüğüm için 6613 ü takasa vermiş olsaydınız benim için belirleyici olacaktı. Tekrar hayırlı uğurlu olsun

Şurda 3-5 senedir yüksek beygirlerde massey görür olduk önceden büyük balyayada john deere gelirdi. patatesçilerin havuçcuların filosuda jd idi (halada öyle). yoldan büyük bezelye makineleri ilede jd geçerdi (artık görmüyorum bezelye makinesi). masseyin yüksek beygirlerde satışının artması, john deerenin fiyatlarının artmasından dolayıdır. Piyasadaki masseylerin büyük çoğunluğu zaten uzel... [emoji4]

Uzel candır :) çok söze gere yok bence, piyasa neyse iyide odur.

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...eere-5105-m-orj-kabin-setilli-410187872/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-2011-model-uzel-3.105-serisi-409556346/detay

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60
John deere almansa dedim ama ben [emoji4][emoji1]

6320 6330 gibi modellere hep ilgi duymuşumdur, hatta kullanmışlığım da var, aklım daki soru şudur? Bu modellerin satılık olanları 80-90 bine alınabilir, saatleri 6 bin saat ve üzeri, hiç motor yaptırıpta şu kadar masrafa gitti diyeni görmedim, bahsettiğim saat sonrası dünyanın en sağlam motoruda olsa performansı düşüyor, bunun aksini kimse iddia edemez, zaten bunu kw normlarında ölçecek alet edevat 1-2 büyük serviste ve birde traktör fabrikalarında var.