JD 6130R mi MF 6713&14 mü ? Sağlamlık,güç&çekiş,yakıt,arıza sorunsuzluk yorumlarinizi bekliyorum

Ben de bu konuyu yakından takip ediyorum hocam. Benimde bi niyetim var. Yazılımlı 5455 kullanıyorum , onu verip Massey 6s 145 alacağım insallah. NH tr6 125 pazarlığında masadan kalktım. fiyati gereksiz pahalı geldi. Jd 120m, 140m de aklımı sürekli kurcalıyor. Sulu tarım yok, kuyruk mili işim yok. Takip ediyorum kullanıcı yorumlarını bakalım
Nh ler haddinden fazla zam yaptilar eski fiyat uygunluklari olsaydi tr6 140&tr6145s niyetimiz vardi hem montaji burada oluyor yerlilik muhabbetini yapiyorlar hemde avrupa traktor parasi istiyorlar fiyat zammindan oturu jd ve mf ye yoneldik diger basligi gormussunuzdur actigim bundan oturu acildi zaten

Tr6.125e kaç istediler hocam. Ben yerinizde olsam 6s145i tercih etmem çünkü 7s165le aralarında çok bi fiyat farkı yok 6 silindire yönelin ille 4 silindir alacam diyorsanız 5s alın şayet 6s i alan 7s ide alır. Bizde 140m almak için gitmiştik bayiye 155le aralarında 13 bin € olunca 155 aldık aynı hesap
Tr 125 e 2.950 lira istediler. 7s de işlerime büyük gelir. Ekipman ister ona göre.

Tr 125 e 2.950 lira istediler. 7s de işlerime büyük gelir. Ekipman ister ona göre.
Bu iste bayilerin yeterince denetim altında olmamasından kaynaklanıyor ya sen 2inci elçi olsan istediğin fiyatı istersin benim traktorum isterse almasınlar de anlarım.Ama sen gidip 2 150 tl lik liste fiyatı olan trkatorude 800bin tl fazlaya satamazsınız ya. talep fazla üretim az diye fiyat arttırıyorlar. İnsanlarda mecbur alıyor. 100 150bin fark koy önümüzdeki ayın zam farkı vs anlarımda 800 bin tl ne ya adam o paraya 1 traktör daha alır Allah tan korksunlar ya saten liste fiyatına bile satınca para kazanıyorlar.

Bakacaz artık işte memnun kalmazsak garanti bitince egr adblue iptal ettiririz.
6120r ye Stage 2 yazılım yapılırsa 165 hp, 760 n.m. tork verebiliyor.
400 gr/km mazot yakan traktörün yakıtının %10 ile 20 arası iyileşmesini bekleyebiliriz.
Ad blue , egr, dpf iptali ve yazılım yapmak için bir buçuk bina bayaa masraf hani.
Çekmeyen ve çok yakan traktör alacaz, ver, ver, ver.
Bu işlerin rodaj süresi bitince firmanın servisi tarafından yapılmasını umarız.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Nh ler haddinden fazla zam yaptilar eski fiyat uygunluklari olsaydi tr6 140&tr6145s niyetimiz vardi hem montaji burada oluyor yerlilik muhabbetini yapiyorlar hemde avrupa traktor parasi istiyorlar fiyat zammindan oturu jd ve mf ye yoneldik diger basligi gormussunuzdur actigim bundan oturu acildi zaten
Muhammed hala karar veremedin mi?sezon başladı.Bırak ikisinide al bi 6165 deutz keyfine bak

Bu iste bayilerin yeterince denetim altında olmamasından kaynaklanıyor ya sen 2inci elçi olsan istediğin fiyatı istersin benim traktorum isterse almasınlar de anlarım.Ama sen gidip 2 150 tl lik liste fiyatı olan trkatorude 800bin tl fazlaya satamazsınız ya. talep fazla üretim az diye fiyat arttırıyorlar. İnsanlarda mecbur alıyor. 100 150bin fark koy önümüzdeki ayın zam farkı vs anlarımda 800 bin tl ne ya adam o paraya 1 traktör daha alır Allah tan korksunlar ya saten liste fiyatına bile satınca para kazanıyorlar.
şu durumda hiç birşey alinmaz ne tarla ne traktör absürt rakamlar :D 116 bg motora 3 m para istiyorlar :D 10 dönüm yere 1.5 milyon :D

• Beğen
şu durumda hiç birşey alinmaz ne tarla ne traktör absürt rakamlar :D 116 bg motora 3 m para istiyorlar :D 10 dönüm yere 1.5 milyon :D
Sorun şurada şuanki piyasada %200 artmış piyasası o olmuş olabilir fakat bunu alicak olan çiftçiler %200 kazanamiyorlar şuanda insanlarında almasının sebebi piyasa artacak şimdi 2 ise 6 ay sonra 3 olucak diye alıyorlar.bircogunun çok ihtiyacı yok sonra alamam diye alıyor adam. Ki şuanda haklilarda. İlerde ne olur bilemem ama trde yükselen bir şeyin düştüğüde kolay kolay olmaz.

Murat abi bayiler traktor yok diyor teslimatlar hep cok uzun vadede olacak ... Deutz iyi girdi piyasaya bu sene abi ozellikle 6000serisi rcshiftler cok hos duruyor servis durumu vs olsa dusunelmeyecek traktor değil
Servis durumu derken. Sdf nin eskişehirde 20 yıllık servisliği mevcut

• Beğen