JD satışındaki azalma

Iste jd saatte 12 dönüm sürüyor olay da bu yakit çok iş de çok işi çok yapamazsan yakıtı çok yakar ekipmanın uyumlu olacak ki 4.5lt motor boş boş gezmeyecek tarlada

• Beğen
Tepkiler: ademin
Iste jd saatte 12 dönüm sürüyor olay da bu yakit çok iş de çok işi çok yapamazsan yakıtı çok yakar ekipmanın uyumlu olacak ki 4.5lt motor boş boş gezmeyecek tarlada
Abi jd nin çok yakmadığını ben senelerdir biliyorum. Kullanmadan anlamak çok zor.Adam akıllı ekipmanla çalışmak gerekir.Başkalarına anlatmak çok zor senelerdirde jd çok yakar lafı zaten almış yürümüş.

Abi jd nin çok yakmadığını ben senelerdir biliyorum. Kullanmadan anlamak çok zor.Adam akıllı ekipmanla çalışmak gerekir.Başkalarına anlatmak çok zor senelerdirde jd çok yakar lafı zaten almış yürümüş.
Jd nin tek sikintisi (Riçin) agir oldugu icin yolda cok yakiyor yol vitesi olmasina ragmen bu motorlari tarladan cikarmayacaksin ayak işine gelmiyorlar bide ekipmanin hassasiyeti büyüklügü vs cok büyük etken

Usta o ek ağırlıksız.140 hp 6614 ek ağırlıksız 5700kg.12x55 ön + 4x50 toplam 6560 kg çıkıyor.emsali traktörler kaç kg?

711dcaa9da8941faea1bc40b0958e509.jpg
6130R şuanda 8 ton arka jantlarda agırlık yok [emoji1303]