Jx65c hidrolik problemi

ekzantrik ve mazot pompasi yapili ne demek, açıklarmısınız. yani 75 le 90 lik ayni mi? merak ettiğim hafif işlerde arasındaki yakıt farki
Traktörün orijinal ekzantiriği üzerindeki kulaklar taşlanır, eksantriğe şekil verilir, sübapları erken açıp biraz daha geç kapattığından motordan daha fazla güç alınabiliyor, egzantrik değişince motorda mazot pompası ayarlarını yenilemek gerekiyor.
TD75BM ve TD90 genelde haşpaylı saman bağlama işlerinde çalışırlar, hafif işlerde aradaki yakıt farkını kıyaslayamayız.
TD100 ise haşpaylı mısır talaşı balyesi bağlıyor, çift sıra mısır silaj makinesi çalıştırıyor.
1,5 tonluk havalı ekim makinesinin önünde traktör genel ağırlığı 4,5 ton olan traktör olursa tarlada rampa dönüşlerde rahat edersiniz, kafa silkelemez.

Sanmıyorum çok yaptıran gördüm eski traktörüme de yaptırdim öyle Bi sorun yoktu yanlış Bi uygulama yapılmış olabilir bahsettiğiniz olayda yanlış yere kanal açılması yanlış Selman elemanı kullanılması gibi
285s arkadaşımda var halende kullanır damper çıkışı konumlarından ayarlıyor 4lü12 pullukları milim salmaz orjinalinde var 1989 model 265 salıyordu oda çok uzun sürede10saat gibi sürede

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca