Köyde nasil zaman geciririz...Hoby lerimiz nelerdir...

Ynt: Köyde nasil zaman geciririz...Hoby lerimiz nelerdir...

Ben hep kendime klübe filan yaparım güzel oluyor evin yanına çardak yap gir içine uyu grin-*-s

Yağmur yağınca Traktör alıp, Köye 5 km olan çoraklı derinliği 1 metreyi aşmayan çoğu yeri 10 cm su ve yapışkan çamur olan yere gidip off road yapmak.
Kışın tavşan, Yazın pancar eken kişinin ürününe zarar veren domuzları vurmak.
Barajın başında piknik
Köyün içinde gezmek.
X-press Music..

arasıra kahveye takılırım kırlarda bayırlarda gezerim bide sanayide arkadaşım var tornacı onun yanına giderim eskiden kitap çok okurdum özelliklede eskiler bilir teksas,zembla ve tommiks vs onları çok okurdum gırgır,fırt ve lemanda vardı sahi.

keykubat link=topic=45004.msg424251#msg424251 date=1310104487' Alıntı:
arasıra kahveye takılırım kırlarda bayırlarda gezerim bide sanayide arkadaşım var tornacı onun yanına giderim eskiden kitap çok okurdum özelliklede eskiler bilir teksas,zembla ve tommiks vs onları çok okurdum gırgır,fırt ve lemanda vardı sahi.

Bilmezmiyiz, onları okurken ders bile çalışmazdık. Teksas,Tommiks,Tombraks,zakgor,Kızılmaske,Mandreke benim de ilk aklıma gelenler. Gırgır ve Fırt ın yanısıra Kara Murat ve Tarkan da okurduk. O günkü koşullarda onları okumadan duramazdık. O zamanlar bırak interneti Tv kanalları bile yoktu. Ders kitaplarının dışında, gene de hiçbirşey okumamaktan faydalıydı bence.