Köyde Sabah mesaisi

7117fc1799bea8f11043a6cb055d6950.jpg
aa51379745ae4afc66096f88e90e1e52.jpg
eb24c239dbdca1f33cb362b437ddcea2.jpg
bec585a28a81d07c5398b84f909ae9ec.jpg
5c1ac8fc530f8f716335b32b353599d3.jpg

Mesut usta kolaygelsin
Bu gun pazar dinlenme günü esnefa
Dedem Allah rahmet eylesin insan değişik is yapınca dinlenir derdi
Sande hem çalışıp hem dinleniyormusun
Nh ye ne olmuş ayak üstü sökmüsun debriyaj telimi vites telimi
Sakin kusura bakma güvenlik tedbirleri zayif geldi biraz fotoda kepce dolu yukarida tamir sırasında

Mesut usta kolaygelsin
Bu gun pazar dinlenme günü esnefa
Dedem Allah rahmet eylesin insan değişik is yapınca dinlenir derdi
Sande hem çalışıp hem dinleniyormusun
Nh ye ne olmuş ayak üstü sökmüsun debriyaj telimi vites telimi
Sakin kusura bakma güvenlik tedbirleri zayif geldi biraz fotoda kepce dolu yukarida tamir sırasında
Allah razı olsun abi
İnanırmısın abi boş kalıp oturduğum zaman sanki birisi boğazımı sıkıyor nefes alımıyor gibi oluyorum hasta oluyorum ama bir şeylerle uğraşırsam mutlu oluyorum
Köyden birisinin traktör İsmail abi sabah aradı debriyaj boşaldı dedi gittim baktım tel kopmuş pazar günü olmasına rağmen sağlam parçacılarla çalışıyorum açamam diye birşey yok gel vereyim dedi aldım taktım
İş güvenliğine gelince arkada kepçenin altında bir işim olmadığı için umursamadim kepçenin içide doluydu indirsem Yola dökülecek ellemedim o yüzden (abi Nev Holland o Massey gibi salıvermez kendini )[emoji1]

Kolay gelsin abi maşallah vatandaşın işini görmek iyi olur
Teşekkürler kardeşim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum Sabah sabah kopmuş debriyaj teli servisi aramış gelmemek için elimde tel yok gelemem dışardayım demiş sonra beni aradı her ne kadar kamyon tır tamircisi olsam da uzun zamandır traktörlerede bakıyorum ve parça almış olduğum parçacılar asla pazar günü gece falan açamam demez bana gittim teli aldım geldim taktım paramızı aldık herkes işine devam etti

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı

Allah razı olsun abi
İnanırmısın abi boş kalıp oturduğum zaman sanki birisi boğazımı sıkıyor nefes alımıyor gibi oluyorum hasta oluyorum ama bir şeylerle uğraşırsam mutlu oluyorum
Köyden birisinin traktör İsmail abi sabah aradı debriyaj boşaldı dedi gittim baktım tel kopmuş pazar günü olmasına rağmen sağlam parçacılarla çalışıyorum açamam diye birşey yok gel vereyim dedi aldım taktım
İş güvenliğine gelince arkada kepçenin altında bir işim olmadığı için umursamadim kepçenin içide doluydu indirsem Yola dökülecek ellemedim o yüzden (abi Nev Holland o Massey gibi salıvermez kendini )[emoji1]
Elinize saglik , gecmis olsun. Siz yinede kepceyi indirin kul yapisi sonucta gider altina biri girer , cocuk , hayvan vs , bir conta yüzünden bırakır Allah muhafaza

• Beğen
Tepkiler: mst uyk