Landini ararken case 110 aldım arkadaşlar nasıl bir traktör iyimi yaptık kötümü

Tabiki her işte bir hayır vardır sorun çıkması şans işi fakat milletimiz 2.el motoru bedava görüyor buna değindim.
İkinci elde bana kalırsa yaşlı motor daha avantajlı yaşı az motorun 2.elde bir özelliği yok yenisi daha karlı.
Mesela sallıyorum nh l95 diyelim 40-45 liraya bulunur, maksimum 20 lira yer 60-65 e gelir, he dersin ben bu işten karlıyım ucuza kapattım işi diye diye sevinirsin.
Bu motoru alan abiyede tekrardan hayırlı olmasını diliyorum inşallah verdiği paranın karşılığını alır...
Görkem bey sizde benim gibi sıfır ürün almayı tercih edenlerdensiniz sanırım ama şu an ki ülke durumuna bakılacak olursa 2. El traktör almak çok mantıklı. Lastik idare eder kabakta koşsa param yok dersin avunursun. Büyük arıza açmasın yeterki. Açsada arkadaş çok iyi fiyata almış traktörü.daha 15 bin masraf yapsa bile üzülmez.

Hocam hayırlı uğurlu olsun fazla düşünmeye gerek yok en iyisini yapmışsınız bence. Sıfır traktör alcan onun rodajı ayrı bi dert 500 saate kadar fazla yakması ayrı bi dert. Traktör şans işi Arıza da açar 5 bin saat anahtar da değmez. Kullanmaya bağlı birazda.

Hocam hayırlı uğurlu olsun fazla düşünmeye gerek yok en iyisini yapmışsınız bence. Sıfır traktör alcan onun rodajı ayrı bi dert 500 saate kadar fazla yakması ayrı bi dert. Traktör şans işi Arıza da açar 5 bin saat anahtar da değmez. Kullanmaya bağlı birazda.

Sıfırdan merağımı aldım aman abi sıfır deme bana kapıma sıfır sokmam mevzu uzun bu bana yeter artar