MF asalet böyle bişey.

bizim köyde birisi 2000 model 285 i 47.000tl ye aldı 4x2
Eski 285 kullanıcı olarak yaktıgının hakkını verıyor hıcbır zaman yarı yolda bırakmaz diyebilirim
satmamız 3 saat sürdü. 3 senedır sahibinden.comda satılmayan zetorlar var :D
Ciftciye ceki gucu lazim kardesim cekmiyen traktoru ciftci ne yapsin altina işesen oldugu yerde patinaj yapar zollu mazot yakar

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Ciftciye ceki gucu lazim kardesim cekmiyen traktoru ciftci ne yapsin altina işesen oldugu yerde patinaj yapar zollu mazot yakar
abi sana şöyle söylim yaşım terüben siz kadar olmasada 285 liği baya bi kullandık hiçbir zaman çamur oldugu için bir işten geri kalmadık o yüzden patı olayı pek rahatsız etmedi bizi
+ yönleri cok fazlaydı
arza olayı minimum ve sanayaıdekı 9 adamdan 8 i aşşa yukarı her arzasını halledıyordu alım satım keza öyle o yüzden benim görüşüm 285 efsanedir başka görüşlerede saygımız sonsuzdur.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci19
Traktorde farkli bi ozellik aramiyorsan steyrden 640 liktan ford 5000 den ne farki neki 85 ligin niye 47000 lira vereyimki

Paraya sıkıstığın zaman hemen satılması, çok sade bir yapısının olması ufak tefek arızalarının hemen yaılması, traktorden azıcık anlayan bir 285 sahibi rektefesini bile evinde kendise yapabilir o kadar basit bir traktör olması, kolay kolay arıza vermemesi, efsane olması yetmez mi?

Paraya sıkıstığın zaman hemen satılması, çok sade bir yapısının olması ufak tefek arızalarının hemen yaılması, traktorden azıcık anlayan bir 285 sahibi rektefesini bile evinde kendise yapabilir o kadar basit bir traktör olması, kolay kolay arıza vermemesi, efsane olması yetmez mi?
Hangi fiat yolda bıraktı? Fiatın rektefesi uzay da mı oluyor? Fiatın satılması zor mu? Bak bakalım 8066 nın değerine birde 285 in değerine...
Sanki bizim 70 her gün arıza yapıyor sanki fiatlar efsane değil zaten

Atabey cok tutulan 7056 8 ayda aldilar 35 binliraya altina ikitane sifir lastik taktilar 2250 tlye sagina soluna binlira para harcadilar akusune yan kollarina falan hoslarina gitmedi sonra elden satilik tumosan buldular 7056 yi sattilar 6ay sonra 32.5 binliraya maliyeti 37000 binlira nerde bunun pirimi galerici 39 binlira istiyodu o motora bir ay sonra sattida kim kazandi galerici bu motorlar galerici motoru

Hangi fiat yolda bıraktı? Fiatın rektefesi uzay da mı oluyor? Fiatın satılması zor mu? Bak bakalım 8066 nın değerine birde 285 in değerine...
Sanki bizim 70 her gün arıza yapıyor sanki fiatlar efsane değil zaten

Sakin ol her yere atlama soru sana sorulmadı ayrıca burada fiatla alakalı bir paylaşım yapmadım sen niye zıpladın.

Atabey cok tutulan 7056 8 ayda aldilar 35 binliraya altina ikitane sifir lastik taktilar 2250 tlye sagina soluna binlira para harcadilar akusune yan kollarina falan hoslarina gitmedi sonra elden satilik tumosan buldular 7056 yi sattilar 6ay sonra 32.5 binliraya maliyeti 37000 binlira nerde bunun pirimi galerici 39 binlira istiyodu o motora bir ay sonra sattida kim kazandi galerici bu motorlar galerici motoru

Onu kim yapmışsa zaten hata yapmış kaybetmeyi göze almış daldan dala zıplarsan olacağı budur ben olsam 7056 verip tumosan almam.

Forum hala bıraktığım yerde. Hendekli arkadaş senin malının üstüne mal yok hayrını gör, güzel günlerde kullan.

Bir malın iyi olması için tek ölçüt iyi çekiyor olması değildir.

Birinci videoda MF yi çekememiş, hay ben o Enterin kalıbına, bu muydu iyi çeken..

FIat ta cer var patinaj yapmıyor diyen arkadaş 60-56 aldık motoru ufak geldi, gittik sattık. Aldık yerine 70-66 çekmiyor, bayılıyor, sallı dedik ondan, 70-56 aldım önü hafif hali ile arkası daha ağır diye MF den az pati yapmıyor. Kavun kabuğu, karpuz kabuğu,daha bir ay önce tek dingiili boş römorku geri geri çıkaramadım. Ulan bu traktör benim ama badanaj da yapıyor, bayılıyor da. Avantajı ikinci elinin iyi olması,yakıtı, parçası. Az da malınızı yerin, kardeşim. Az da başkasının malı iyi olsun..

Abi fiatın motoru küçük kim ne derse desin 3.6 motor var 7066 da devri düşük olduğundan yükte cekiyor ama fazla yükselersen boğuluyor tork az

Hakikaten zetorla kıyaslamasan iyiydi :) fendtle Caterpillarla kıyasla ama zetorla sakın kıyaslama o özel traktör uzay mekiği.
Abi Zetor'la bi 285 S 'yi bulup takacam senin için 😂😂 Zetor'u çekerse daha birşey demem o motora ama massey karpuz kabuğunda patinaj çeker 1967 yılından beri massey kullanıcısıyız..