MF asalet böyle bişey.

Atabey cok tutulan 7056 8 ayda aldilar 35 binliraya altina ikitane sifir lastik taktilar 2250 tlye sagina soluna binlira para harcadilar akusune yan kollarina falan hoslarina gitmedi sonra elden satilik tumosan buldular 7056 yi sattilar 6ay sonra 32.5 binliraya maliyeti 37000 binlira nerde bunun pirimi galerici 39 binlira istiyodu o motora bir ay sonra sattida kim kazandi galerici bu motorlar galerici motoru

7056 nere tumosan nere biz sıfır tumosan getirdik ilk surumunde çift çekeri kilitledi ispiralle kestirmek zorunda kaldık kronik hata dediler .

Forum hala bıraktığım yerde. Hendekli arkadaş senin malının üstüne mal yok hayrını gör, güzel günlerde kullan.

Bir malın iyi olması için tek ölçüt iyi çekiyor olması değildir.

Birinci videoda MF yi çekememiş, hay ben o Enterin kalıbına, bu muydu iyi çeken..

FIat ta cer var patinaj yapmıyor diyen arkadaş 60-56 aldık motoru ufak geldi, gittik sattık. Aldık yerine 70-66 çekmiyor, bayılıyor, sallı dedik ondan, 70-56 aldım önü hafif hali ile arkası daha ağır diye MF den az pati yapmıyor. Kavun kabuğu, karpuz kabuğu,daha bir ay önce tek dingiili boş römorku geri geri çıkaramadım. Ulan bu traktör benim ama badanaj da yapıyor, bayılıyor da. Avantajı ikinci elinin iyi olması,yakıtı, parçası. Az da malınızı yerin, kardeşim. Az da başkasının malı iyi olsun..
Kusura bakma abi 89 dan beri 70 66 kullanıcısıyız senin dediğin o çekmemezlik hikayesi nasıl anlatırmısın nasıl oluyorda çekmiyor

Massey candır. 200 serisinden, 3000 serisine kadar hala 10 ile 20 yas aralığındaki makineler denklerinin üzerinde fiyatlara satılıyorsa demekki vardır bi sebebi. Bugün 2015 model nh, erkunt, tumosan vs parasına 7 8 yasında 3105 phantom satılıyor, e demekki var bi sebebi ki satılıyor. Aslında söyleyecek çok şey varda anlamak istemeyene ne anlatsan boş gelir, Masseyi kullananda zaten anlatmak istediklerimi bilir. Biz bi defa oturduk koltuğuna birdaha başka marka tat vermez oldu :)
Kullanmayan bilmez

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci19
Akşam akşam beynin sulandi sanırım aptal aptal konuşma bizim kimseye saldırdığımız yok anlamlı anlamsız girip aksam aksam zeka seviyeni gösterme millete git yatta dinlen.
Atabey biraz seviyeli görüş bildirirseniz iyi olur batuhan kardeşimiz de sen nasıl sempatizanlik yaptıysan kendi mali kullandığı mali hakkında yanlış anlatmaya çalıştığını düzeltti fiat altın dir köylü bunu böyle bilir ! Sakin olmanız dileği ile