mibzer hakk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: mibzer hakk.

yapacak san havalı yap bak konyada sadece şakalak tutturdu özduman felan tutturamadı 2 3 ay halil ibo arkasında dönüyor mibzerlerin

arobat link=topic=68025.msg774382#msg774382 date=1379164777' Alıntı:
yapacak san havalı yap bak konyada sadece şakalak tutturdu özduman felan tutturamadı 2 3 ay halil ibo arkasında dönüyor mibzerlerin

allah allah halil ibo 1 senedir fabrikadan hiç çıkmadı ??? hani çıksa ben bilirim..havalı bizden fazla satan yok..şakalak 200de kaldı biz sırf pankobirliğin kendine 160 45ara verdik geçen yıl...tutturdu dediğin adam konya il sınırırnın dışını bilmez daha bu sabah 2 konteynır litfanyaya 9 havalı sardım.. :) geçen seneden hemde imalatta değil..sezon dışına stoğum var ge bittiyor..sen nerden çıkardın tutturamadığımızı..???ıraklı eski gaspardo bayilerine ben türkiyeden tek biz yedekparça satıyoruz kardeş..aman şakalak duymasın 3.org.komle kapatır bak bu gazla :))))

benim model,mde hazır zaten kardeş aynısını yapacak olsam burda işim ne???sen bak işine tamire devam..boşveer herkesin var bi bildiği sağol..tavsiyen varsa alırım..

mibzer hafif olacak ama parça kaliteli olacak uzun ve kısa bacak araları biraz daha uzun olması lazım demir yığını olmayacak tohum sandığını 430 kalite saçtan yap çürümesin gübrelikteki dişliler aliminyum yatak plastik oksitlenme yapmasın mibzer donmasın ....

arobat link=topic=68025.msg774412#msg774412 date=1379166701' Alıntı:
mibzer hafif olacak ama parça kaliteli olacak uzun ve kısa bacak araları biraz daha uzun olması lazım demir yığını olmayacak tohum sandığını 430 kalite saçtan yap çürümesin gübrelikteki dişliler aliminyum yatak plastik oksitlenme yapmasın mibzer donmasın ....
bu saydıklarının hiçbiri olmıcak işallah önceki mesajlarımı oku...sac depo kullanmam komposit(poliepilen enjeksiyon)yani plastik :)) tohum gübre gözüde yok...tek distribitörden hava basıncı ile dağılacak...4sıra ekim tertibatı var..yani sıra arası 7,5cmden 14,5 cm ye kadar ayarlanacak ama 4e bölündüğü için alandan kazanacaz..yani 24lü mibzere yandan baktınmı öle dikdörtgen durmıcak hemşerim...göbre ve tohum depoları tek gövdede gubre holderini andıran dörtgen plazma konik görünecek...az kaldı ekim tertibatını denedik bugün bikaç aksilik var..sıyırıcıları heralde bacaklara alacaz klasiklerdeki gibi..ben amazone tipi çember yapacaktım ya olmuyor..ekim derinliği tumucak toprağı fazla şlemek lazım heralde sıyırıcıları klasiğe dönecek..hayıtlısı bakalım...e biraz fiyat farkı olacak tabi ama ben verimde iddialıyım..kardeşleme farklı olcak ilk yılın sonunda herkez görecek bunu..

gokhanozkan link=topic=68025.msg773517#msg773517 date=1378932154' Alıntı:
En basitinden endustriyel yerine akrilik boya kullanin
Saclarda camur siyirici olsun
Gubre ve tohumu ayri ayri atsin
Tohum hortumlari spiral olsun
Her sacin arkasinda bagimsiz bir baski tekeri olsun
Traktore uygun renk secimi olsun
Gubre ve tohum gozleri rahat temizlenir olsun
Sag ve sol saclari ayri ayri kumanda edebilme sansi olsun
Hem tohum hem gubre ayari sanzimanli olsun. Sanzimandaki secenekler cok olsun
İz birakma sac seklinde olsun

Her ne uretirseniz uretin ciftciyi kandirmayin ciftcinin ahi tutar,baslamadan bitersiniz

Allah yar ve yardimciniz olsun

bağımsız baskı tekerinden kastını bu ise opsiyon olur araştıracam hesaplı tedarikçi bulabilirsem opsiyon sunarım ancak şu hali ile maliyet 3200tl civarı...

zekhes link=topic=68025.msg774461#msg774461 date=1379178913' Alıntı:
bu saydıklarının hiçbiri olmıcak işallah önceki mesajlarımı oku...sac depo kullanmam komposit(poliepilen enjeksiyon)yani plastik :)) tohum gübre gözüde yok...tek distribitörden hava basıncı ile dağılacak...4sıra ekim tertibatı var..yani sıra arası 7,5cmden 14,5 cm ye kadar ayarlanacak ama 4e bölündüğü için alandan kazanacaz..yani 24lü mibzere yandan baktınmı öle dikdörtgen durmıcak hemşerim...göbre ve tohum depoları tek gövdede gubre holderini andıran dörtgen plazma konik görünecek...az kaldı ekim tertibatını denedik bugün bikaç aksilik var..sıyırıcıları heralde bacaklara alacaz klasiklerdeki gibi..ben amazone tipi çember yapacaktım ya olmuyor..ekim derinliği tumucak toprağı fazla şlemek lazım heralde sıyırıcıları klasiğe dönecek..hayıtlısı bakalım...e biraz fiyat farkı olacak tabi ama ben verimde iddialıyım..kardeşleme farklı olcak ilk yılın sonunda herkez görecek bunu..
Hocam Çalışmalardan Genel Olarak Bi Kaç Fotoğraf Daha Sızdırsanız ? ;)

omerfarukkoc link=topic=68025.msg774472#msg774472 date=1379180061' Alıntı:
Hocam Çalışmalardan Genel Olarak Bi Kaç Fotoğraf Daha Sızdırsanız ? ;)

oldu kardeş yarın bassınlar hemen imalatcılar :)))biri takıldı hemen baksana...siz sabredin güzel kardeşim ben size kazandıracam sizde bana :)

İnşallah dediğiniz gibi bi makina yaparsınız.Yabancı ülkelerin videolarını izleyince bizimkilere makine demeye bile dilim varmıyor.

keykubat link=topic=68025.msg774480#msg774480 date=1379180822' Alıntı:
İnşallah dediğiniz gibi bi makina yaparsınız.Yabancı ülkelerin videolarını izleyince bizimkilere makine demeye bile dilim varmıyor.

inşallah niyetimiz o ...ama yaptıkdan sonrada UCUZ OLSUN BENİM OLSUN deyipte 3-4000lira farktan kaçıp çinko kovaları almaya devam ederseniz bende demirdoğramacılığa dönerim artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...