NEW HOLLAND TN 75 D A

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: : NEW HOLLAND TN 75 D A

salih link=topic=423.msg2914#msg2914 date=1199135300' Alıntı:
poyrazlı sende bı case al aLLAHIN IZNI ILE brnde tn75i getırııyım hacıtugrulun koprusunde balayalımm uyarmıı o zaman bellı olur casemı*nhmı
SEN CASE İLE NH Yİ NİE KARŞILAŞTIRIYORSUNKİ İKİSİDE CNH ÜRÜNÜ BEN CASE DAHA İYİ DERKEN TİPİNİ KASTEDİYORUM BİTANE ALSAM TEMELLİDEKİ İLK VE TEK CASE OLARAK TARİHE GEÇER TİPİ FARKLI
GEÇEN GÜN Bİ RÜYA GÖRDÜM BABAMGİL GİTMİŞ BENDEN İZİNSİZ 2. EL NH TN75DA ALMIŞ 61 MİLYARA BENDE BAYABİ KIZDIM 61 MİLYAR 2.EL MOTORA WERİLİRMİ GİDİP CASE-İH JX 70 ALSAYDINIZ DİE TABİ MOTORU SÜREMEDEN UYANDIM NEYE HAYIRSA ARTIK BU ARADA BENDE KAFAYI CASE İLE BOZDUM ALSAKTA KURTULSAK ARTIK

: NEW HOLLAND TN 75 D A

bazı arkadaslar traktorun ozellıklerını ıstedıde onun ıcın yazıyorum 3clındır2,3cc,300nm tork,11,2,24on,16,9,1430 arka lastık 2100kg kldırma kap ,4adet hıdrolık cıkısı elektro hıdrolık4wd ,klıma.ayrıca bu motorda cer dıslısı yok 4 teekerde dısk fren bastımı onu cakılakalıo

ARKADAŞLAR BU TNDA SERİSİ TRAKTÖRLERİNİN GENELDE YAKITLARI NASIL COKMU YAKIYOR.TN70DA NASIL MESELA NE KADAR YAKAR.
kardes bu serıde tnda da 70lik yok tn75 tek olarak uretılıo bıde tn95 var ama o turkıyeye vermıolar ben bı tek fabrıkada goruom tn95da yı
bız henuz denemedık yakıtını motor ıs gormedı daha 13 saatte ama polatlıdan gelırken yolda td85ten az yaktı
hatta sana sole soluyum aslında 3 sılındır motordan bız korkuyoduk onceden td65 vardı bılırsınız 3 sılındır motorlar kendını 5-6 sene sonra bırden bırakıyo motoru bıdaha randıman tutmuomus buna bayı garantı verdı her turlu ozelıkle sanzımana ve motoruna gercekten motor bayılma yapmıo sımdılık ama sanzımanı hakkatten muhtesemm bence kendı segmentınde ben bu motoru rakıpsız goruommm

salih link=topic=423.msg4656#msg4656 date=1200603414' Alıntı:
ARKADAŞLAR BU TNDA SERİSİ TRAKTÖRLERİNİN GENELDE YAKITLARI NASIL COKMU YAKIYOR.TN70DA NASIL MESELA NE KADAR YAKAR.
kardes bu serıde tnda da 70lik yok tn75 tek olarak uretılıo bıde tn95 var ama o turkıyeye vermıolar ben bı tek fabrıkada goruom tn95da yı
bız henuz denemedık yakıtını motor ıs gormedı daha 13 saatte ama polatlıdan gelırken yolda td85ten az yaktı
hatta sana sole soluyum aslında 3 sılındır motordan bız korkuyoduk onceden td65 vardı bılırsınız 3 sılındır motorlar kendını 5-6 sene sonra bırden bırakıyo motoru bıdaha randıman tutmuomus buna bayı garantı verdı her turlu ozelıkle sanzımana ve motoruna gercekten motor bayılma yapmıo sımdılık ama sanzımanı hakkatten muhtesemm bence kendı segmentınde ben bu motoru rakıpsız goruommm
salih TN70A war TN70DA yok

evet bende ole soylemıstım galıba tn70da yok demıstım tn70a turkıye oldugu zannetmıyorum bunlarda zaten kabın secenegı yok kabınsız uretııo
tn75danın yakıtına gelınce arkadaslaaar ne kadar yaktıgı daha sımdı bellı olmaz cunku motor henuz acılmadı daha 13 saatte yazın herkler baslasın o zaman bellı olur ama yakıtının gayet ekonomık olacagna benım ınancım var sole denemedık ama fazla bı yakıtı olmayacagını umuyoruzz

morrrrr link=topic=423.msg6348#msg6348 date=1201476093' Alıntı:
arkdaşlar new holland güzl ama bizim orda td 85d var bizim servet le kapıştırdık servet hem yakıtta hem asılmada fark attı bide yedek parça bol
asılmakta fark attı derken ne bakımdan herktemi yoksa takmada mı?
eğer takmada ise SEN ŞU VİDEOYU İZLE
http://www.trakkulup.net/index.php?topic=874.0

WALLA KARDES BENDE TD85D VAR AMA ASILMADA SOLE CEKMIS OLABILIR TDLERIN DEMIR ASADA KALIO OTEKIDE DEMIRDEN BALADILARSA RDNIN ARKA HAVAYA KALKIO BAM MASSEY CEKISMESINDEE OLE ADAM TD95I 3,085 ILE CEKIO AMA O VIDEOLARA INAMAYIN BEN TD85 ILE HER TURLU IDDAYA VARIM MEKAN POLATLI YADA ANKARA TULUMTAS FARK YAPMAZ WALA BIZIM KODE ERKUNNTTA VAR GORUOZ YANI TS85D 2006 SARI YAZI ORJKINAL TURBO BIDE AGIR SANZIMAN 4000 KG LIK MOTOR YANI HIC ZANNETMIOM ERKUNTUN BUNU TARLADA GECECEGINI KI BEN BUNLA TD95I KAKITIOM NADASTA AMA TABI O 2002 ILK CIKAN 95 LERDEN
YANI SOZUN KISASI ERKUNT 80 TD85D YE RAKIP OLARAK GORMUOM BEN

salih link=topic=423.msg6523#msg6523 date=1201554465' Alıntı:
WALLA KARDES BENDE TD85D VAR AMA ASILMADA SOLE CEKMIS OLABILIR TDLERIN DEMIR ASADA KALIO OTEKIDE DEMIRDEN BALADILARSA RDNIN ARKA HAVAYA KALKIO BAM MASSEY CEKISMESINDEE OLE ADAM TD95I 3,085 ILE CEKIO AMA O VIDEOLARA INAMAYIN BEN TD85 ILE HER TURLU IDDAYA VARIM MEKAN POLATLI YADA ANKARA TULUMTAS FARK YAPMAZ WALA BIZIM KODE ERKUNNTTA VAR GORUOZ YANI TS85D 2006 SARI YAZI ORJKINAL TURBO BIDE AGIR SANZIMAN 4000 KG LIK MOTOR YANI HIC ZANNETMIOM ERKUNTUN BUNU TARLADA GECECEGINI KI BEN BUNLA TD95I KAKITIOM NADASTA AMA TABI O 2002 ILK CIKAN 95 LERDEN
YANI SOZUN KISASI ERKUNT 80 TD85D YE RAKIP OLARAK GORMUOM BEN
ADAŞ SENİN ANLATTIĞIN ÇEKİŞMEDE 3.085 İN ÜST ÇEKİYE TAKIŞLARDI GALİBA BEN ÖLE BİLİYORUM YOUTUBEDE Bİ KAÇ DEFA İZLEDİM YOKSA OKADAR ZIPLAMAZ MF ÜST ÇEKİDE NH İSE ALT ÇEKİDE BAĞLIYDI HALAT

erkunt türk yapımı olduğu içinde tercih sebebimizdi tabihi nh la bir değil ama yinede hiç fena sayılmaz yaktığı yakıt yeter bir kerer bn erkunttan yeni ataklar bekliyorum