PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

BENIM 90.80 1,700 GR FLAN YAKIYO 4 LÜ PULLUKTA YA SIZIN TRAKTORLERINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    65
Ynt: PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

rambo acar nerden biliyosunuz arkadaşlarım siz bizdemi kalıyosunuz bizim garajdamı felan kaldınız ne yaptınız anlamadım sizden ricam kulaktan dolma laflarla kimse ye inanmayın siz gözünüzle gördünüzmü ozaman sizde gereksiz adamsınız bende size inanmıyorum tamam belki 120 ceker jd yi ama lütfen konuştugunuz kelimelere dikkat edin karşınızda cocuk yok
okan ben seni tanımasamda yazdığın yorumlardan tahmin etmiştim sende 6420 olmadığını ve öğrendim yokmuş olmadığı halde çekerim parçalarım demene hiç gerek yoktu

arkadaşım kulaktan dolma bunlar sen gözünle gördünmü bende bi laf salıyım ozaman ortaya ramazanın 120 yok diye bak bakayım banda inanıyolarmı inanmıyolarmı tamam senin 120 ceksin yada ceker de böyle iftirada atılmaz kardeşim yapma böyle ayıp denen bişi var

lazımmı sana yer ekilmedik ayarlayalım sanada mevki söylemen yeterli bide dölüm amcangilde geldi bu sene yanıma tarlakomşum seneyede bizimn yerleri kakalarım onlara yaa işim iş valla

lazımmı sana yer ekilmedik ayarlayalım sanada mevki söylemen yeterli bide dölüm amcangilde geldi bu sene yanıma tarlakomşum seneyede bizimn yerleri kakalarım onlara yaa işim iş valla
sen böyle yazarsan ben senden tarla falan tutmam ne demek kakalarım işin iş olabilir ama unutma her şeyin bi sonu var
biz hep gitmek istedik çumraya ama babam olmaz diyo kendi çapımızda minareyi kaybetmiyoruz şimdilik lazım değil 70 dönüm hazır tarlamız var

pardon kızma hemen yine başlamayalım yer lazım olursa ben hep burdayım niye bizim buraya gelenler minareyimi kaybediyolarmış ali dogan taaa ilce çumraya cıktı sizin köye nerdeyse 30 km havuç getirdigi yer hemde busene 900 1000 arası icar ödedi nasıl cıkıyor işin icinden anlamadım

288G TEK ÇEKER.12 İNÇLİK 4 LÜ ALPLER MARKA FAZLA EGİMİ OLMAYAN BİR TARLADA NORNAL SÜRÜMDE 2 LİTRNİN ALTINA DÜŞMÜYOR.GAZ VERSEM 2,5 LİTREYİDE YAKAR.SİZLER NE SÖYLÜYORSUNUZ.BİRÇOK TRAKTÖRÜN NE YAKTIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUM DÜZ OVADA KUM TARLADA TARIM YAPMIYORUZ.ERKUNT TRAKTÖRÜM VAR 80 4X4 5 Lİ 14 İNÇLİK ALPLER AYDI PULLUKLA 1.2 LİTRE 1600 DEVİR DE 4 LÜ 16 İNÇLIKLE DE AYNI ANCAK 14 İNÇ 4 LÜ ALPLER KALIN MALZEME İLE 1 LİTREYİ GEÇMİYOR.MAYIS AYIN DA ALDIM ERKUNTU LÜKSÜ TÜM KULLANDIGIM MAZOTU VE İŞLEDİĞİM TÜM TARLA İŞLEMLERİNİ MOTOR AÇMA TURLARINI İLAÇLAMA YOL GELİŞ GİDİŞ HEPSİ DAHİL HESABLASIM.BU BİLGİ YOZGAT VE KIRŞEHİRDE BAZI ARKADAŞLAR ŞAHİT OLDU.ALDIĞIM MAZOT FATURALI BİR YERDEN ALIYORUZ ANLAŞMA GEREGİ POMPA YA BİRŞEY OLURSA AKARYAKIT ALDIĞIM FİRMA SORUMLU.İKİ TRAKTÖRÜM VAR.288G VE SERVET 80 LÜKS 4X4 SERVET İKİNCİ SERVET OLDU DİĞERİ 2006 İDİ KABİNSİZDİ YENİ LÜKS LE TAKASETTİM.DETAYLI BİLGİYİ BVELEGEYİ BULUNCA GÖNDERECEGİM.