TD 85 taşı çekemiyor :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: TD 85 taşı çekemiyor :))

HAKLISAN SAVUN KARDEŞ YANLIZ BENİM SANA LAFIM YOK SEN ORDA BİZ KONUŞURKEN GELİYORSUN RACON KESER GİBİ KONUŞUYORSUN BENDEN KÜÇÜK BİRİDE GELİP BANA EMİR VERİR GİBİ KONUŞMASI CANIMI SIKIYO SENLE MUHATAP OLMADIMKİ BEN SANA BİŞİDE YAZMADIM LAFA SEN KARIŞTIN BU ZAMANA KADAR SANA Bİ CEVAPMI YAZDIM YOOK KENDİN GELİP ORTALIĞI KARIŞTIRDIN KİMSE KİMSEDEN KORKMAZ ŞURDA KİMSENİN GALBİNİ KIRMAK İSTEMİYORUM SEN BUNU KORKU SAYIYORSAN BAŞKA.

hamza40_7 link=topic=37984.msg331728#msg331728 date=1296253551' Alıntı:
HAKLISAN SAVUN KARDEŞ YANLIZ BENİM SANA LAFIM YOK SEN ORDA BİZ KONUŞURKEN GELİYORSUN RACON KESER GİBİ KONUŞUYORSUN BENDEN KÜÇÜK BİRİDE GELİP BANA EMİR VERİR GİBİ KONUŞMASI CANIMI SIKIYO SENLE MUHATAP OLMADIMKİ BEN SANA BİŞİDE YAZMADIM LAFA SEN KARIŞTIN BU ZAMANA KADAR SANA Bİ CEVAPMI YAZDIM YOOK KENDİN GELİP ORTALIĞI KARIŞTIRDIN KİMSE KİMSEDEN KORKMAZ ŞURDA KİMSENİN GALBİNİ KIRMAK İSTEMİYORUM SEN BUNU KORKU SAYIYORSAN BAŞKA.
hocam profilinde yaşını belirtmiş olsaydın belki bunların hiç biri olmazdı....

bartu link=topic=37984.msg331733#msg331733 date=1296253881' Alıntı:
hocam profilinde yaşını belirtmiş olsaydın belki bunların hiç biri olmazdı....

sana katılıyorum abi.bence herkes yazmalı profile yaşını.küçüğümüzü büyüğümüzü bilelimde ona göre cvp yazalımki tatsızlıklar çıkmasın.

İZMİRLİ_85 link=topic=37984.msg331734#msg331734 date=1296254021' Alıntı:
sana katılıyorum abi.bence herkes yazmalı profile yaşını.küçüğümüzü büyüğümüzü bilelimde ona göre cvp yazalımki tatsızlıklar çıkmasın.
bede söyledim bunu şimdi biz burdaki arkadaşlarımza şakasına hadilan bilmemne böyle şeyler yazıyoruz birbirimize herkes yazıyor bence yaş zorunlu olmalı

ORDA SANA LAF ÇARPMAK RACON KESMEK GİBİ Bİ NİYETİM YOK EMİRDE VERMİYORUM SANA SEN YANLIŞ ANLAYIP CEVABINI YAZDIN AMA SENİ KONUŞMANI DÜZELT DİYE UYARDIM O ŞEKİLDE KONUŞMANDAN RAHATSIZ OLDUĞUMU SÖYLEDİĞİM HALDE YİNE AYNI ŞEKİLDE KONUŞTUN HATTA DAHA FAZLASINI SÖYLEDİN. BEN KARŞILIK VERİNCEDE SAYGISIZLIK OLUYO. SENDEN YAŞÇA KÜÇÜĞÜM DİYE BÖYLE KONUŞMA HAKKINI KİMSE SANA VERMEZ. BENİ TANIYAN TANIR ORTALIĞI KARIŞTIRMAK GİBİ Bİ NİYETİMDE YOK. SENİN YAZDIKLARINI OKUDUM ORDA SADECE GÖRÜŞÜMÜ BELİRTTİM SAYGISIZLIK YAPTIN SANA KÖTÜ Bİ SÖZ SÖYLEMEDEN UYARDIM GERİSİNİ SEN GETİRDİN

Kardeş sen uyaramasanda ben konuşmasını bilirim hala uzatıyorsun konuşma senden korktuğum için değil sitedeki diğer arkadaşlara ayıp olduğu için susuyorum büyükte olsa küçükte ben kimseyle dalga geçmem bir konu hakkında düşündüklerimi yazarken senle alakalı bişi yazıyorsam o zaman konuş yoksa benimle muhatap olma yeter.

Slm arkadaşlar böyle konularda böyle tartışmalar çıkıyor ve saygı cercevesinden çıkılıyor ama böyle yapmayalım marka fanatikliği ve birbirimizn konularında msj bırakırken güzel bi ortam geçirilmesi için saygılı ve kişilikli msjlar bırakalım..
neyse konuda çok sayıda tartışma çıkmış sanırım ve kilitliyorum!...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...