Tek Sıra Merdaneli 13'lü Kültivatör Projem

Teknik arkadaşlara bir sorum olacak, Beko loder in arkasına pulluk veya dip kazan ataşmanı takacak şekilde bir aparat uydurabilir miyiz . Ancak bu işi makinanın arka bomunu veya armını çıkarmadan yapmamız lazım.

Bizimki ile şasesi aynı nerdeyse 11 li takıyoruz daha dün aldık 2. El
IMG_20230928_124326.jpg
IMG_20230928_124350.jpg

hayır sadece kültivatör ve boru merdane yaptım
hocam bn patlatma almak ıstıyorum Baktıgımda patlatmada bacaklar zaten hazır şahse de birleştirilen bir demir ancak baglantı noktaları kalıyor gerıye bunlar da hazır yaptırılan şeyler dıye dusunuyorum
bulundugum köyde kaynak atölyesi var
ben de kılın işin olmadıgı dönem de 9 adet yuksek bacak alayım alplerden dıye düşünüyorum
şahse yı de sanayıde alıp köyde atolye de birleştireyım baglantı noktalarını da kestirip kaynak yaptırayım daha uyguna geleceğini düşünüyorum
sizce deger mı yaptırmaya ve yapabilir mıyız
piyasadaki ürünler çok pahalı gibi geliyor çünkü

hocam bn patlatma almak ıstıyorum Baktıgımda patlatmada bacaklar zaten hazır şahse de birleştirilen bir demir ancak baglantı noktaları kalıyor gerıye bunlar da hazır yaptırılan şeyler dıye dusunuyorum
ben de kılın işin olmadıgı dönem de 9 adet yuksek bacak alayım alplerden dıye düşünüyorum
şahse yı de sanayıde alıp köyde atolye de birleştireyım baglantı noktalarını da kestirip kaynak yaptırayım daha uyguna geleceğini düşünüyorum
Maliyet hesabı yaptıktan sonra hangisi size uygunsa onu tercih etmenizi tavsiye ederim. Patlatma yapmak kültivatörden daha kolay. Kültivatör çok teferruatlı

Alpler’den 9 adet bacak ve kelepçe fiyatı muhtelemen hazır 9’lu patlatmadan pahalı olacaktır.
Ben evdekinin bacaklarını değiştirmek için araştırmıştım sıfırı ile arasında çok az fark vardı. Mantıklı gelmemişti.
Fakat epey döküm yapan firma var. İnternetten bulup iletişime geçilebilir.

Alpler’den 9 adet bacak ve kelepçe fiyatı muhtelemen hazır 9’lu patlatmadan pahalı olacaktır.
Ben evdekinin bacaklarını değiştirmek için araştırmıştım sıfırı ile arasında çok az fark vardı. Mantıklı gelmemişti.
Fakat epey döküm yapan firma var. İnternetten bulup iletişime geçilebilir.
hocam alpler 9 bacak 67.500 tl istediler
bu ne dedim ya
erdem sanayi sıfır patlatma 58 .000 tl
bacak boyu kısa olur diye endişe ediyorum internetten alınanlarında bakalım araştıracağız