Teknolojide En İyi Marka

Sizce Teknolojide En Gelişmiş Marka Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22

Ynt: Teknolojide En İyi Marka

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg51786#msg51786 date=1214050789' Alıntı:
ben oyumu CASE-İH den yana kullanıyorum
casenin CVX modeli FENDT e kafa tutacak kapasitede ama STX modeli rakipsiz
STX e rakip olabilecekbi FENDT modeli söyleyin
TRİSİX Vario dahil FENDT in hiç bir serisi STX modeline kafa tutamaz
HAKSIZSAM SÖYLEYİN...
stx ile trısıx in segmentleri farklı.. birisi 4 bağımsız palet ve belden kırma..birisi 6 çeker lastik tekerli ...elmayla armut gibi diye düşünüyorum...trisix in seri üretimi yapılsın ..testleri uygulansın..ağırlık ve teker ilavesi yapılırsa 12 tekerle görmek ve incelemek doğru olur diye düşünüyorum...saygılar....

atilla link=topic=5008.msg52157#msg52157 date=1214140217' Alıntı:
stx ile trısıx in segmentleri farklı.. birisi 4 bağımsız palet ve belden kırma..birisi 6 çeker lastik tekerli ...elmayla armut gibi diye düşünüyorum...trisix in seri üretimi yapılsın ..testleri uygulansın..ağırlık ve teker ilavesi yapılırsa 12 tekerle görmek ve incelemek doğru olur diye düşünüyorum...saygılar....

abi ben pek zannetmiyorum trisixin 12 tekerlekli olacağını lastiklerin arası dar lduğu için dönmesi sorun olur

bu ankette marka teknolojileri hakkında yorum yapıyorsak bütün serileri ele almak gerekir
bu ankette güç ortalaması verilmemiş onun için bütün serileri katmak gerekir
trisix serisi 540 hp gücünde en fazla 22-23 tn ağırlığında olur 25 ton olacağını pek zannetmiyorum
lastik tekerlekli traktörler genelde hafif oluyor misal challenger in 8x8 traktörü 500 hp ve üzeri bi güce sahip ama 17 ton ağırlığında
paletlilerde ise stx serisinden daha ağır bi makina yok warsa gösterin inanalım
trisix serisinin Quadtractan daha üstün olabileceğini pek zannetmiyorum
eğer lastik teker paletten daha üstün olsaydı CAT D9 dozer palet yerine lastik tekerlekli olurdu

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg52449#msg52449 date=1214224445' Alıntı:
abi ben pek zannetmiyorum trisixin 12 tekerlekli olacağını lastiklerin arası dar lduğu için dönmesi sorun olur

bu ankette marka teknolojileri hakkında yorum yapıyorsak bütün serileri ele almak gerekir
bu ankette güç ortalaması verilmemiş onun için bütün serileri katmak gerekir
trisix serisi 540 hp gücünde en fazla 22-23 tn ağırlığında olur 25 ton olacağını pek zannetmiyorum
lastik tekerlekli traktörler genelde hafif oluyor misal challenger in 8x8 traktörü 500 hp ve üzeri bi güce sahip ama 17 ton ağırlığında
paletlilerde ise stx serisinden daha ağır bi makina yok warsa gösterin inanalım
trisix serisinin Quadtractan daha üstün olabileceğini pek zannetmiyorum
eğer lastik teker paletten daha üstün olsaydı CAT D9 dozer palet yerine lastik tekerlekli olurdu
lastik teker paletliden üstün demedim... segmentleri farklı dedim...lastik tekerle buğday hasatı yapan biçer.... bakıyorsun aynı biçer çeltik hasatın da palet takmak zorunda kalıyor...kardeşim...

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg51786#msg51786 date=1214050789' Alıntı:
ben oyumu CASE-İH den yana kullanıyorum
casenin CVX modeli FENDT e kafa tutacak kapasitede ama STX modeli rakipsiz
STX e rakip olabilecekbi FENDT modeli söyleyin
TRİSİX Vario dahil FENDT in hiç bir serisi STX modeline kafa tutamaz
HAKSIZSAM SÖYLEYİN...
eminim tutamaz,saçma konuşuyosun

atilla link=topic=5008.msg52464#msg52464 date=1214236573' Alıntı:
lastik teker paletliden üstün demedim... segmentleri farklı dedim...lastik tekerle buğday hasatı yapan biçer.... bakıyorsun aynı biçer çeltik hasatın da palet takmak zorunda kalıyor...kardeşim...

makinaların kullanım parkurları ve üstünlükleri farklı bazı şeylerin cevabını verebilmek zor ve zaman gerektiriyor oyüzden iddia etmiyorum cevabını zaman versin hepimiz görelim

case stx QUADTRAC diğer tırtıllı traktörlerle kıyaslanırsa , doğruyu çabuk buluruz düşüncesindeyim...örnek olarak,kavun çeşitlerini tartışalım..karpuzla kavunu tartışırsak sonuç ????

kangalli_84 link=topic=5008.msg51512#msg51512 date=1213988615' Alıntı:
Aynen katılıyorum... First FENDT
:)

Siz CLAAS ' ın sloganını almışsınız bende fendt ' inkini alıyım bali.

Only Leaders Drive CLAAS...Yani Liderler CLAAS Kullanır...

CLAAS hasat makinalarında Dünya 1. bu tartışılmaz.Traktör piyasasına daha yeni girdi.Şurda 3 sene önce başladı traktöre.Ama bu kadar yeni olmasına rapmen hem teknolojide hemde piyasada çok hızlı ilerledi.

-silivrilimeriç- link=topic=5008.msg52503#msg52503 date=1214245546' Alıntı:
Siz CLAAS ' ın sloganını almışsınız bende fendt ' inkini alıyım bali.

Only Leaders Drive CLAAS...Yani Liderler CLAAS Kullanır...

CLAAS hasat makinalarında Dünya 1. bu tartışılmaz.Traktör piyasasına daha yeni girdi.Şurda 3 sene önce başladı traktöre.Ama bu kadar yeni olmasına rapmen hem teknolojide hemde piyasada çok hızlı ilerledi.
hasat makinaları deyince tabiki claas ... biçer teknolojisinde bazı firmalara yardım ettigi biliniyor...

-TEKNOLOJİK- -ORTA TEKNOLOJİK- -EN TEKNOLOJİK-
IııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııııIıııııııııııııııııııııııııııııııI
0 5 10 15 20

işte benim icadım olan TEKNOMETRE .... patenti bana ait :) tür trakkulup üyelerinin hizmetinde....

okkangal link=topic=5008.msg52533#msg52533 date=1214249955' Alıntı:
-TEKNOLOJİK- -ORTA TEKNOLOJİK- -EN TEKNOLOJİK-
IııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııIııııııııııııııııııııııııııııııııııIıııııııııııııııııııııııııııııııI
0 5 10 15 20

işte benim icadım olan TEKNOMETRE .... patenti bana ait :) tür trakkulup üyelerinin hizmetinde....

okay abi PATENTLİ TEKNOMETRE çok zekice teşekkürler okay abi