Teknolojide En İyi Marka

Sizce Teknolojide En Gelişmiş Marka Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22

Ynt: Teknolojide En İyi Marka

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg54243#msg54243 date=1214916324' Alıntı:
her konuda olduğu gibi bu konudada haklısın abi quadtrac serisi hakkında benden daha çok araştırma yapıyorsun quadtrac hakkında bildiklerimin bir çoğunu ben senden öğrendim

Quadtrac ve Trisixi karşılaştırmak çok yanlış ama diğer markaları incelediğimizde Quadtracın rakibi yok ama bu alemde 3 akslı Trisix ten başka bi traktör war mı ??? - yeni model başka bi marka 3 akslı bi makina yok

Lastik tekerleklide de Trisix 1. olmaya aday

karşılaştırma nedenimde bu - hani belki Trisix rakip olabilirmi gibisinden
Trisixten daha önce üretilen 3 akslı traktör var. PB 400 traktörün ismi o da prototif bir üretim. Fendt ' ten daha önce tasarlandı. Hatta trisix ilk çıktığında PB 400 ' ün kopyasımı diye yurt dışında tartışıldı. Trisix daha teknolojik olabilir. Fakat 3 aksı ilk PB 400 kullandı....

alipasalierkan link=topic=5008.msg54688#msg54688 date=1215033306' Alıntı:
Trisixten daha önce üretilen 3 akslı traktör var. PB 400 traktörün ismi o da prototif bir üretim. Fendt ' ten daha önce tasarlandı. Hatta trisix ilk çıktığında PB 400 ' ün kopyasımı diye yurt dışında tartışıldı. Trisix daha teknolojik olabilir. Fakat 3 aksı ilk PB 400 kullandı....
ona bakarsan 4 aks lı versatile var ...1 sene üretilmiş...

alipasalierkan link=topic=5008.msg54688#msg54688 date=1215033306' Alıntı:
saçmalık.bazı kamyonlarada üç aks takıyorlar.bi kere fendt in vario şanzımanı olduğu sürece diğer traktörlerle karşılaştırmamız çok yanlış.fendt trisix ile 80 km/h e ulaşıyor.claas yada jd yada diğerleri böle bişey yapabiliyormu?

sawyer link=topic=5008.msg57055#msg57055 date=1216127550' Alıntı:
saçmalık.bazı kamyonlarada üç aks takıyorlar.bi kere fendt in vario şanzımanı olduğu sürece diğer traktörlerle karşılaştırmamız çok yanlış.fendt trisix ile 80 km/h e ulaşıyor.claas yada jd yada diğerleri böle bişey yapabiliyormu?
Sawyer arkadaşım ben yurt dışında dile getirilen bir olayı söyledim. Ben karşılaştırma yapmadım. Trisixinde daha teknolojik olduğunu belirtiyorum. Bu linkte sözü geçen diğer prototifi görebilirsin..
http://farmvideo.cz/index.php?page=view_video&video=30

sawyer link=topic=5008.msg57055#msg57055 date=1216127550' Alıntı:
benim megane trısıx vario yu geçer kardeşim..115 hp......