Teknolojide En İyi Marka

Sizce Teknolojide En Gelişmiş Marka Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22
Ynt: Teknolojide En İyi Marka

ya sayın uyeler ve sayın abı lerım sımdı bıseye dıkkat cekmek ıstıyorum sıtede burda yorum yazanların cogunda bellı markalara sapkınlık var yanı surda mesala herkes trısıx yuklenmıs ama bakın burdakı uretuıcı fırmalarda daha denemeye bıle fırsat olmayan super makınalar var ornek verım mesala same veya mc cormıck bunların sız 200 hp ustu makınalrını gordunuzmu veya j.d veya deutz bunların 150 hp ustunbdekı her motoru super otesı boyle bı kıyaslama mumkun olamaz sonuclarda pek dogru nıtelıgı tasımaz acıkcası zaten burda bır kac abım harıc hepımız gencız suan teklonojık veya tıp olarak hosumuza gıdenı begenıoruz ama bu konular boyle asla bellı olmaz saygılarr

salih link=topic=5008.msg53133#msg53133 date=1214502826' Alıntı:
ya sayın uyeler ve sayın abı lerım sımdı bıseye dıkkat cekmek ıstıyorum sıtede burda yorum yazanların cogunda bellı markalara sapkınlık var yanı surda mesala herkes trısıx yuklenmıs ama bakın burdakı uretuıcı fırmalarda daha denemeye bıle fırsat olmayan super makınalar var ornek verım mesala same veya mc cormıck bunların sız 200 hp ustu makınalrını gordunuzmu veya j.d veya deutz bunların 150 hp ustunbdekı her motoru super otesı boyle bı kıyaslama mumkun olamaz sonuclarda pek dogru nıtelıgı tasımaz acıkcası zaten burda bır kac abım harıc hepımız gencız suan teklonojık veya tıp olarak hosumuza gıdenı begenıoruz ama bu konular boyle asla bellı olmaz saygılarr
düşüncelerinize ve önerilerinize saygı duyarız ...önerilernizi bekliyoruz ...yardıma hazırım kardeş...

salih link=topic=5008.msg53133#msg53133 date=1214502826' Alıntı:

adaş bana göre teknolojininson harikası STX QUADTRAC
yer yüzünde şuanda bu serinin rakibi yok warsa sen göster
rakip olabilirse şimdilik sadece trisix war

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg53515#msg53515 date=1214652141' Alıntı:
adaş bana göre teknolojininson harikası STX QUADTRAC
yer yüzünde şuanda bu serinin rakibi yok warsa sen göster
rakip olabilirse şimdilik sadece trisix war
haklısın kardeş yeryüzünde traktör olarak en üstün teknoloji traktörü case stx QUADTRAC trisix onun yanından bile geçemez geçse bile dumanından görünmez

gaggoş link=topic=5008.msg53534#msg53534 date=1214657888' Alıntı:
haklısın kardeş yeryüzünde traktör olarak en üstün teknoloji traktörü case stx QUADTRAC trisix onun yanından bile geçemez geçse bile dumanından görünmez
elmayla armutu karıştırmamak gerekir diye düşünüyorum...

atilla link=topic=5008.msg53541#msg53541 date=1214660228' Alıntı:
gaggoş link=topic=5008.msg53540#msg53540 date=1214659760' Alıntı:
ben senin armut elma anlayışını bilmeden anlayamam ki ne demek istediğini... birine büyük dersin diğerine küçük...
[/ farklı meyveler kardeşim...
[/quotetamam işte tek farkları palet başka varsa söyle ben bu kadarını biliyorum

gaggoş link=topic=5008.msg53542#msg53542 date=1214660414' Alıntı:
atilla link=topic=5008.msg53541#msg53541 date=1214660228' Alıntı:
gaggoş link=topic=5008.msg53540#msg53540 date=1214659760' Alıntı:
ben senin armut elma anlayışını bilmeden anlayamam ki ne demek istediğini... birine büyük dersin diğerine küçük...
[/ farklı meyveler kardeşim...
[/quotetamam işte tek farkları palet başka varsa söyle ben bu kadarını biliyorum
palet hariç , fendtle case nin teknollojik farkını dünya biliyor ...muadili olanlarının fiyatlarına bakarmısın...mercedes oto da pahalı....saygılar...

atilla link=topic=5008.msg53546#msg53546 date=1214660952' Alıntı:
palet hariç , fendtle case nin teknollojik farkını dünya biliyor ...muadili olanlarının fiyatlarına bakarmısın...mercedes oto da pahalı....saygılar...
benim dediğim sadece case QUADTRAC ta geçerli bütün case yi fendtle kıyaslamadım ki sadece trisixle QUADTRACı karşılaştırdım bence QUADTRAC daha teknolojik ...

gaggoş link=topic=5008.msg53548#msg53548 date=1214661242' Alıntı:
benim dediğim sadece case QUADTRAC ta geçerli bütün case yi fendtle kıyaslamadım ki sadece trisixle QUADTRACı karşılaştırdım bence QUADTRAC daha teknolojik ...
düşüncene saygı duyarım . paletli traktörlerde , poyrazlıdan sonra , CASE STX quadtrac ı her halde en çok savunan ben gelirim diye düşünüyorum...sitedeki yazılarıma bakmanı tavsiye ederim...

gaggoş link=topic=5008.msg53534#msg53534 date=1214657888' Alıntı:

benim fikrim dünyada en iyi traktör famulus 36/46 dır 2 silindiriyle max 36 hp kadar güç üretebilmektedir ötesinide bilmem

atilla link=topic=5008.msg53552#msg53552 date=1214662280' Alıntı:
düşüncene saygı duyarım . paletli traktörlerde , poyrazlıdan sonra , CASE STX quadtrac ı her halde en çok savunan ben gelirim diye düşünüyorum...sitedeki yazılarıma bakmanı tavsiye ederim...

her konuda olduğu gibi bu konudada haklısın abi quadtrac serisi hakkında benden daha çok araştırma yapıyorsun quadtrac hakkında bildiklerimin bir çoğunu ben senden öğrendim

Quadtrac ve Trisixi karşılaştırmak çok yanlış ama diğer markaları incelediğimizde Quadtracın rakibi yok ama bu alemde 3 akslı Trisix ten başka bi traktör war mı ??? - yeni model başka bi marka 3 akslı bi makina yok

Lastik tekerleklide de Trisix 1. olmaya aday

karşılaştırma nedenimde bu - hani belki Trisix rakip olabilirmi gibisinden

matrax link=topic=5008.msg53526#msg53526 date=1214656628' Alıntı:
ya geç fendt neymiş case neymiş.MORRIS LEYLAND ondaki teknoleji hangi motorda war. zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
aynen sana katılıyorum arkadaşım bizdeki hala duruyor 79 model sarı papatya şaka bir yana claas teknoloji bakımından daha ileri bana göre

POYRAZLI SALİH link=topic=5008.msg54243#msg54243 date=1214916324' Alıntı:
her konuda olduğu gibi bu konudada haklısın abi quadtrac serisi hakkında benden daha çok araştırma yapıyorsun quadtrac hakkında bildiklerimin bir çoğunu ben senden öğrendim

Quadtrac ve Trisixi karşılaştırmak çok yanlış ama diğer markaları incelediğimizde Quadtracın rakibi yok ama bu alemde 3 akslı Trisix ten başka bi traktör war mı ??? - yeni model başka bi marka 3 akslı bi makina yok

Lastik tekerleklide de Trisix 1. olmaya aday

karşılaştırma nedenimde bu - hani belki Trisix rakip olabilirmi gibisinden
teşekkür ederim...yenilenecek QUADTRAC teknolojisini bir de düşün...