Trakkulup Üyelerinin Hız Rekorları

Ynt: Trakkulup Üyelerinin Hız Rekorları

1-) Renault 12 toros:140km/h
2-) Ford Fusion:150km/h
3-)Opel Astra:180km/h
4-)Proton 412:170km/h
5-)Citroen Nemo:150km/h

Radara girmiştik 69 kmh ile rekteve yapılmadan önce. Bu benzin olayını sürekli değil ayda yılda bir yaparım piston kafaları enjektörler yataklar siboblar temizlenir zararı sürekli kullanımda vardır. İyi birsey olduğunu ve onu yaptıkdan sonra traktörün çekişinin azda olsa arttığını idda ediyorum tabi benzinli yakıt tamamen bittikden sonra. Traktörün attığı duman inceleşiyor siyah duman azalıyor. Nerdeyse 2 3 ay kadar.

Hayır trktörü bayır aşağı boşa attım desen bişey demiycem Fordun dişli oranlarını biliyosan bizimle paylaşabilirmisin son dişli dahil olsun kilometresini burdan çıkartabilelim yanlış anlama uzaktan bana bu pompalı muhabbet Tekirdağ Malkara bayırında tek çeker 285i boşa atıp 115le radara girdiğini elinde radar kağıdı olduğunu iddia eden adamın hikayesine benziyor bi video çekersen gps ödünç alıp memnun olurum 69 da kabul :)

Linkleri bitişik yazmışşsın telefondan giriyorum açmadı daha snra bilgisayara geçtiğimde bakarım. Hayrabolu ilçesi Çene köyü bayırında arkamda sofralı boş römorkla boşa atıp Tomtom gps ölçümü ile yaptım şanzıman senin gibi pompayı nekadar açsamda 65kilometreyi çevirmez

Heee boşta yani bende şaşırdım mf 105 den biliyorum 30 35 i geçmez çunki. Mahalle arasında el gazı çekik geçiyorum kaldırımda yürüyenler bile kenara kaçıyo :) kardeş bak o konuya yorum yapayım sende ordan gir bnde tlf dan giriyorum bendede hata veriyor. Bunun arkasına hemen yorum yapayım ana sayfadan görüp bakarsın 2. Sayfada

Maşallah Trakkulüp baya gözü karalar var aramızda arab-*-* aman dikkat.. noo*-*-
Yaptığım hıza gelince arabam olmadı daha :( : ' (
Patpat ile 70 kmh :D
ETS2 de Scanıa R 620 ile 25 ton yük 170 kmh :8 şaşrı-*-* şaşrı-*-* yaaa :D

Sart Salihli arasın da 2001 model 3.0 270 bg s80 volvo da 180 -200 gördüm ama nasıl öyle rahat sürüş olduğunu anlamadım hayret ettim arabaya saygı duydum.
Çeşme aydın otoban i 2006 sorento ile 160 yaptım yemedi daha fazlası

hatırladığım kadarını yazayım:
MF 240 düzde max 30 rampa aşağı 80 civarı ( ölçümlü )
MF 240 S düzde rampada 62 63 arası ( ölçümlü)
TOFAŞ Şahin 93 model (kendi arabacağızım) 200 (uçuşa geçti)
BORA 2.300 cc 240+
opel vectra 2.500 cc 250
Mercedes E320 260 kadran sonu
honda 1.5 ex civic 220 kadran sonu
Tourneo connect 90 ps 190
hundai H100 140
volvo 2200 yavuz 150 tahmini 20 ton la
BMC pro 832 160 28 tonla
Honda F600 260+ (3,5 3,5 3,5 ) ;D ;D ;D
honda C90 :D max 100
2 yıllık evli olmamdan ve 2 aylık taze baba olmamdan mütevellit şehirler arası otobanlar dahil en fazla 90 da şunu da ekleyelim altımdaki araba ne olurssa olsun şehir içi ve kendim kullanırken vites 2 ya da 3 e sabitlenir asla ve asla 40 ı geçmem geçirmem şehir içi ne olacağı belli olmaz hızı seven arkadaşlara bir iki lafım var
- Aracına kendine yola yanındakine karşındakine güveniyorsan korkmayacaksan istediğin kadar bas fakat asla ve asla bunu tali yollarda şehir içinde hayvan çıkabilecek alanlarda, bilmediğin yollarda yapma... Mümkünse sadece otobanlarda ama şunu da söyleyelim en güzeli yavaş gitmekmiş geze geze göre göre :D

hız felakettir ve ölümdür
boşverin hız yapmayı kurallar nekadarına izin veriyorsa onu geçmeyin hatta şartlar uygun degilse dahada düşük hızlarda kullanın
sonra telefisi olmaz
hatta konudaki hız rekorlarını gören özenti gençlik filanca okadar hız yapmış ben neden yapamayım benim neyim eksik deyip allah muhafaza bir kaza yapsa başına bir iş gelse konu sahibine ve hız rekorlarını yazan arkadaşalra epey vebal yüklenir tahminimce

2000model vectra 190 kovancilar elazığ yolunda wroadway ıle 145 magane 1le 160gördüm ama yol bitti ford ise 38-39 vitesde peygamber vitesinde de(boşa atmak) tahminim 70görmüştür

Biz daha marşa basmadan 240 ' ı görüyoruz. :)

dd68095a992b917d6fb3ffcf3915ec35.jpg