traktörde , NEW HOLLAND mı ? JOHN DEERE mi ?

Ynt: traktörde , NEW HOLLAND mı ? JOHN DEERE mi ?

biz 17 18 senedir fiat 70 56 kulluanıyoruz
10 senedir new holland L 95 kullanıyoruz bu süre içinde bir telefonla 2 saatte istediğim parça geliyorsa başka marka tanımam fazlada para vermem kolay kazanmıyoruz parayı

ramazan kardeşim inanmıyosun ama şakirogluna bende birtelefon acınca hemen yolluyoo parcayı bende sıkıntı cekmiyorum hemdebenim parca direk tarlaya geliyor tarlda yapılınacak birşeyse bu parca işini gecelim birkere faprika batmadıktan sonra bence parca ganimettir ama faprikalar batarsa ozaman işimiz garipdir diyorum kendimce

Ford_NH link=topic=6550.msg94585#msg94585 date=1226254226' Alıntı:
Bence NH
amcamda JD 6820, var bende Ford_NH 7740 aynı işi yapıyoruz yaklaşık aynı zamanda da bitiyo o benim iki katımı yakıyo

Öncelikle ford_nh nin amcası ben oluyorum
kaç kere benim traktörümün deposunu doldurmuş ve herk yapmış
kaç kere benim traktörümün üstüne binmiş bi soralım
ayrıcalıkla akıllı bi insan bunu sölemez

SALİH arkadaşım mademki tm 155 i bu kadar çok övüosun o zaman benim traktörümü kendi traktörünmüş gibi övünerek nie anlatıosun bu soruma özel mesajla deil bu konuda cevap vermeni istiorum.

arkadaslar nh kötü traktör degil ama şöyle bir bakacak olursak jd daha kaliteli bundan daha kaliteli olanı ise fendt
nh ile jd yi kıyaslacak olursak bence jd bir adım her zaman önde.almanların genel olarak kullandıkları makinalara bakın bence çok öndeler.jd 5820 kullanıyorum t5050 yi inceledim.kabin içi kalitesi dahi jd ile kıyaslanamaz.yukarıda arkadasımız hidrolik güc cıkısından bahsetmis opsiyonel taktırabilir komsudan tl100a almasına gerek yok bence.