UMUT ABİ NASIL BU CANAVAR!!!

Ynt: UMUT ABİ NASIL BU CANAVAR!!!

Satıldı galiba.İlan kalkmış.
Tek çeker,kabinsiz,5 yaşındaydı.
Kabin 5 e konsa fiyat 27 oluyordu.Motor ,hidrolik veya bir yerinde bir illeti yoksa ' ' uzaylı ' ' bir traktör için fiyat iyiydi.

abdullah satıldı mı yoksa senin için mi lanı kaldırdılar? yine alamazsan bari burya gel misafirim olda biraz binip dene kır şu şeytanın bacağını:)

çumradan yazan sayın abim..

bu zetorun 90-7441 ve 6421 ' i elimizden geçti, kullanıyoz.. zetor kısmında onlarca video/foto var, attık..

6421 veya 7421 özelinde şunu derim;

özellikle elimizdeki 6421 için.. 64 ' lük KESİNLİKLE HİÇ bi motorda bulamayacağınız kalıp-en-boy.. arka hidrolik kollar kabaca vasat motorların 80-90 ' lığı ayarında.. arka asansörlü çeki bile 15 küsür ton dayanımlı.. 100 ' lük ama 8-10 ton kapasiteli çekisi olan motorlar gördüm..

hava standart, 6 vites standart.. debriyajlı çok rahat kullanımlı ileri-geri standart..

neyse uzatmayım.. zetor dedimi destan yazasım geliyo:)

O PARAYA yani 20 bin tl.. alınabilecek HİÇ bi motor ne pullukta, ne römorkta ne kuyruk milinde.. ne kalite, ne işçilik, ne döküm.. vs olarak o motorla gidemez! vesselam..

ciddi düşünen orda servisi de var baktırsın alsın derim..

TEK eksisi.. ülkemizde bilinmemesi, servis parça.. konyada/akşehirde siz o sorunu da yaşamazsınız zaten.. satarken zorlanırsınız.. bilmeyene bedava versen düşüneyim der.. bilen türkiyenin bi ucundan gelir peşin parayla alır :)

Allah için motor çok çekiyo ama çok yakıyo yada şurası şöyle.. diye HİÇ bi özrünü görmedik daha..

şu videoya bi göz at.. daha böyle 64 ' lük başka motor görmedim henüz..

http://www.trakkulup.net/videolar-(alintilar)-217/6-metre-!-hidrolik-kollara-takilan-asili-tip-mibzer/

UÖZKAN.77 link=topic=80414.msg956356#msg956356 date=1421009216' Alıntı:
akşehirde ustası servisi varken bi baktırsaydın, eksiği vs varsa.. yedek filtre vs alaydın bari abdullah..

paylaşımı unutma:)

servis ile görüştük hafta içi getirnwye gideceğim ozman biz gözden geçirmesini istedim filtre falan alcam yedek
ls lerle beraber kırbaç layacafim Zetoru; )