Yeni aldığımız ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNAmız teslim edilmiştir. :)

Cevap: Yeni aldığımız ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNAmız teslim edilmiştir. :

Hayırlı olsun toprak,güle güle kullanın :) Bende tarla sürerken gördüm, gidiyordu kamyonetin üzerinde iki tane..

Cevap: Yeni aldığımız ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNAmız teslim edilmiştir. :

Herkese çok teşekkür ederim ... forumun yeni görünümünün yabancısı olduğum için tek tek cevap nasıl verilir bilemedim, art arda mesaj atarak da forumda mesaj kirliliğine sebep olacağımdan tek tek cevap veremedim, kusura bakmayınız :(

Makinenin iş genişliği 15m fiyatı hakkında bir bilgim yok ben okul münasebeti ile Eskişehir de idim öğrendiğimde merak edenlere özel mesaj yolu gönderebilirim

Hayırlı olsun toprak,güle güle kullanın :) Bende tarla sürerken gördüm, gidiyordu kamyonetin üzerinde iki tane..

Dikkatine hayran kaldım abi, evet iki tane idi bir tanesi Yalınlı köyünden bir abimiz aldı. beraber aldık zaten makineleri beraber geldi :)

Herkese çok teşekkür ederim ... forumun yeni görünümünün yabancısı olduğum için tek tek cevap nasıl verilir bilemedim, art arda mesaj atarak da forumda mesaj kirliliğine sebep olacağımdan tek tek cevap veremedim, kusura bakmayınız :(

Makinenin iş genişliği 15m fiyatı hakkında bir bilgim yok ben okul münasebeti ile Eskişehir de idim öğrendiğimde merak edenlere özel mesaj yolu gönderebilirim

Dikkatine hayran kaldım abi, evet iki tane idi bir tanesi Yalınlı köyünden bir abimiz aldı. beraber aldık zaten makineleri beraber geldi :)

Fiyatı ne kadarmış

Hayırlı olsun mustafa. Kanatları kısa almışsın uzun istiyorum diyodun.

güle güle kullan güzel makina almışsınız.
Yanlız bütün bu ilaç makinası yapan firmalar aynı tipte ürün üretiyor. Artık yeni alınan bütün traktörlerin kabinlerindeki arka çamı açıpta makinaya ulaşmak zoroluyor bu tip yeni makinalarında bütün kumandaları üzerlerinde örnek bu makina anladığım kadarıyla kolları 6 ya bölmüşler şimdi ilaç atarken bunları nasıl kapatılaçak atılan yer azaldığında hep durup çamı aç makinaya uzan kapat devam etmemizmi gerekiçek şunların kumandalarını traktörün içine kadar uzatmak hiç akılarına gelmiyormu açaba bunları alırken zaten bir kuçak para veriyoruz sonrada iziyet çekiyoruz. bu tertibatın maliyeti ne olurki firmaya. düşüncemde haksızsam haksızsın deyin.

sizin siparişlerin gidişini bende gördüm sanırım vinçli bir kamyonetteydi yanlış hatırlamıyorsan 8 mart gibi :D sizin hangi köy bu arada beylikova tarafı mı dostum tekrardan hayırlı olsun

Hayırlı olsun Mustafa yeni gördüm. Yakışır, güle güle kullanın. Otomatik açılır kollar merkezi sistem ezan gibi, düğmeye bas işlem tamam :).

Hayırlı olsun , güzel makina. Tarla performansı görüntüleri ve kullanım yorumlarını bekliyoruz.
Fiyatını diğer arkadaşlar gibi merak ettim. Çok özel değilse paylaşırsanız niyeti olanlara ve piyasayı takip etmek isteyenlere referans olur.