MF 3.085 vs NH TD85

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

: MF 3.085 vs NH TD85

topragım zaten benım 4 senedır gıttıgımokul kazım karabekıre 150 metre sen o galerılerın saece onunu dgoruyosun bıdeo catılar ar var oralarada bak ıstersen bıde ben daha yenı gordm en az 20 tane phontom vardı 2 tane td95 vardı

topragım tamam pıston sekmanlardan atar ama bıde yag bastımı sıboplara sıpop lastıgı vardır odan kacırıo massey ler ozelıle ordan yakıo net agırlıgı yazmıssın ama bence bunlar dogru olmayabılır 3600 deıldır td85d bıde eger ole ıse td85d masseyden daha avantajlı arkadaslar 85hp lık traktorun agırlıgı ortalama 3500/4000kg araında ıse en ıyısı odur dahaa ıyı ceker agır olan cok bayılır cunku aynı torka sahıp
mfnn sılındır hacmı 4000lcm3 td3908 cm3

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=1026.msg8529#msg8529 date=1202712314' Alıntı:
ya bi yandan da doğru söylüyosun salih sitede en çok MASSEYLİ olduğundanmı girmiyon
YOK ONDAN DEĞİL SEN KALIN KAFALISIN Bİ TÜRLÜ SANA ANLATAMIYORUM MF DEN ADAM OLMAZ DİE AMA ANLATAMIYORUM ÇÜNKİ SENDEN DE ADAM OLMAZ

salih link=topic=1026.msg8502#msg8502 date=1202679279' Alıntı:
topragım zaten benım 4 senedır gıttıgımokul kazım karabekıre 150 metre sen o galerılerın saece onunu dgoruyosun bıdeo catılar ar var oralarada bak ıstersen bıde ben daha yenı gordm en az 20 tane phontom vardı 2 tane td95 vardı
tabi ki sadece önü değil onu ben lafın gelişi söyledim gerçi çok yeni araştırmadım 1 ay falan oluyo phantomların yenisini görmüyosun zaten eskileri görüyosun phantmlar 2006dan sonra değişiyi 2006dan öncekiler daha farklı valla zevk meselesidir biz burda saygı çercevesinde tartışırız evet siboplardan da kaçırabilir ama yeni traktörlerde görülmez o üretim hatası olabilir ayrıca aldığım tüm bilgiler mf ve nhnin resmi sitelerinden alınma tamamaen doğrudur bilgiler bir traktörün ne fazla hafif ne fazla ağır olması avantajdır bence ikisinin de ağırlıkları normaldir bana kalırsa
POYRAZLI SALİH link=topic=1026.msg8520#msg8520 date=1202684580' Alıntı:
ÇağRı link=topic=1026.msg8196#msg8196 date=1202561403' Alıntı:
ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=1026.msg8165#msg8165 date=1202557574' Alıntı:
HADİ TARTIŞMAAY GİRCEK Bİ CESARETLİ ARIYORUM
POYARZLI BEKLENİYORRR zuha-*-s zuha-*-s muhaa*-*- muhaa*-*-
BEN TARTIŞMAYA GİRMİYORUM NASILSA Bİ SONUCA WARILMIYOR
zaten herkesin kendi doğruları vardır amaç satgı çerçevesinde tartışmak

Tartışmada karşı tarafa kendi doğrularınız kabul ettirmeyeceksiniz, kendi doğrularınızı açıklayacaksınız. Karar onundur. Zaten güzel açıkladıysanız o kendi kabul edecektir. İşte çoğumuz burada hata yapıyoruz. Sen açıkla, sorularına cevap ver karşı tarafın zaten açıklayabildiysen sana katılır, katılmazsa zaten açıklayamamışındır. o halde bu polemikler niye ki? Örneğin; X markasını karşı tarafa anlat ama X ' i seçmiyor diye laf söyleme. İnsanoğlu terstir, ne kadar ısrar edersen inada biner, daha da zıt davranır. Bunu kavrayamıyoruz işte.

BANA BAK KORAY AŞŞAĞIDAKİ BÖLÜMÜ İYİ OKU SEN BAŞLATTIN BENDE DEWAMINI GETİRİRİM BEN TARTIŞMAYA GİRMİYECEKTİM SEN İLLA KAVGA ETMEK İSTİYORSUN

AKLIN SIRA BİZİ PISIRIK YERİNE KOYACAN WALLA
MADEM BAŞLATIYORSUN DEWAMINI GETİR

ya bi yandan da doğru söylüyosun salih sitede en çok MASSEYLİ olduğundanmı girmiyon

dikkat! arkadaşlar bu gönderdiğim resimin bu olaya yani massey ferguson new holland kavgasına son verilmesini istiyorum anl-*-*bazen sözlerden ziyade resimlerin dili olduğunuda savunuyorum yeter ya şu farmphoto adlı sitede yabancılarla geçiniyosunuz da burda bizim mustafa kardeşimin bize ne zorluklarla açtığı bu türk sitede mi geçinemiyorsunuz eminim sadece new holland massey fergusonun ikisinin işbirliği içinde ki traktörleri ben kullanmıyorum motorun kötüsü olmaz sadece firma benim motorum çok satsın diye orta bir anlamsız argo sözler atar ekmeğini yediğiniz makineye ihanet etmeyin yani biraz ağır olacak ama ilerde pişman olursanız siz nhler mf yi seçer se , yada siz mf ler siz nhyi seçerseniz tükürdüğünüzü yalarsınız artık sende mustafa kardeşim konuya elini at san iyi olacağını düşünüyorum yoksa ne muhabbet kalacak nede insan ların bir birine demek istediği tşk ama ben şimdiden nh anl-*-*mf nh&mf

POYRAZLI SALİH link=topic=1026.msg8688#msg8688 date=1202754102' Alıntı:
BANA BAK KORAY AŞŞAĞIDAKİ BÖLÜMÜ İYİ OKU SEN BAŞLATTIN BENDE DEWAMINI GETİRİRİM BEN TARTIŞMAYA GİRMİYECEKTİM SEN İLLA KAVGA ETMEK İSTİYORSUN

AKLIN SIRA BİZİ PISIRIK YERİNE KOYACAN WALLA
MADEM BAŞLATIYORSUN DEWAMINI GETİR[/color]

KAVGA ETMEK DEĞİL DD BURDA TARTIŞIYORUZ LÜTFEN SINIRLARI AŞMAYALIM
SİTEDE BİR MARKANIN SAHİBİ OLAN VEYA SEVEN ÇOK KİŞİ OLMASI ÖNEMLİ DEĞİLDİR BİR KİŞİ BİLE OLSA ONUN FİKİRLERİ DE DEĞERLİDİR

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=1026.msg9113#msg9113 date=1202902396' Alıntı:
ne oluyo mustafa öyle +99999999999 filan salih in ettiği sözlere baksana bide konuşturmayınyaws

Çağrı ' yı yaptığı davranıştan dolayı tebrik ediyorum. O yüzden +99999999999 yazdım. Moderatör budur işte, adam işine bakıyor. Moderatörlüğü taraftarlık olarak algılıyan kişilerde bu cümleden nasibini alsın. Koray sende bu cümleden nasibini al, sende moderatörsün ama hala tartışma çıkarma derdindesin...

arkadaşlar you tube de bir video var indirmeyi bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim you tube ayaş traktör kapışması yazın 3085-nh 85in videoso var izleyeninizde olmuştur belki selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...