8095 ek piston uygulatan var mi?

Merhabalar.tumosan 8095 sahibiyim ek pistonu yok ve servisten yaptırmak istiyorum. Daha önce böyle bir uygulama yapan var mi? Verim aldı mi? Bir de fiyat nasıl oldu?
Teşekkürler

Servisten mi yoksa sanayiden mi yaptırdınız? Kaçırma falan oluyormu?
Bu siteye uye kms dizayn diye bir arkadaş vardi ondan aldik parçaları
Konyalı tahminim hala yapıyormu bilmiyorum
Pistonlarin keceleri bozuldu onemli degil yaptirdik onun haricinde sıkıntı olmadi
Dedigim gibi pompayida buyuttuk
Serviste taktırdım hidrolik uzerine tecrubeli servis ustam

Evet iyi gözüküyor indirmede falan sıkıntı olmuyor gibi.bakalim bende deneyecek gibiyim servisten orjinali ile. Tutarsa 2 traktör daha var yapılacak.
Yenilerde var zaten ayni yeniler gibi benimkide oldu
Dedigim gibi pompayi büyüttük
Ön agirliklari da 8 di 10 tane yaptik hala önü kalkiyor

Mrb. Bende de 8095 2011 model var. Ek piston yok. Şimdiye kadar kaldırmam dediği bir şey olmadı. Bence gerek yok. Birkeresinde 4lü döner pulluk takmıştık. Önce john deree 5725 taktık. Kaldıramadı. Tümosana taktik direk kaldırdı.Seste bile değişme olmadı. Hiç zorlanmadı. Pulluk oldukça ağır olduğu şeklinden belli idi. Bence gerek yok. Ama olsa iyi olur şeklinde bir düşünceye bir şey diyemiyor insan. Her zaman ki gibi zaman ve para meselesi

Hocam 5 unlu otomatik pulluk var uzun da olunca kaldırma indirmede sıkıntı yaşıyoruz,ayrıca 11li patlatma denedik marul merdane ile kaldırmadı. Onun için düşünüyorum.traktor daha sıfır

2012 8085 te sıkıntı yaşamadık.Bağlantı yeri mevcutsa takılması lazım.Hidrolik merkez beyni dışarı alınmış, çapak problemi olabiliyor, artık temizlemesi rahat yapılıyor, filtreleri zamanında değiştirmenizi öneririm.
Patlatma arkasındaki merdanede piston olması lazım, patlatma üzerine merdaneyi kapatır, mesafe yaklaşınca kaldırması gerekir.Küçük ekipmanda kullanabilirsiniz.

Hocam 5 unlu otomatik pulluk var uzun da olunca kaldırma indirmede sıkıntı yaşıyoruz,ayrıca 11li patlatma denedik marul merdane ile kaldırmadı. Onun için düşünüyorum.traktor daha sıfır
kardeş hem yeni diyorsun hemde ek piston yok diyorsun. Bunda bir yanlışlık olmasın. Yenilerin hepsinde var diye biliyorum.Seninki klasik 8095 Tümosan değilmi? 5li pulluğu 8095 çekiyormu? Kaç inç kullanıyorsunuz? Hadi çekiyor desek ağırlığı ne ki bu pulluğu? Bizim burda 5li kullanan yada kullandığını sanan var. Profil şase 5li 14 numara. Ek pistonda yok. 2010 klasik. Rahat kaldırıyorda çekişi nasıl bilmem :)

Pulluğu patlatmayı çekememe sorunu yok.sadece kaldırmada sıkıntı var.
Tumosanlarda arabalar gibi dolu paketi var boş paketi var. Dolu paketinde ek piston,klima, direksiyon altında düğmeler var. Boş pakette yok. Benimki boş olanı.

Pulluğu patlatmayı çekememe sorunu yok.sadece kaldırmada sıkıntı var.
Tumosanlarda arabalar gibi dolu paketi var boş paketi var. Dolu paketinde ek piston,klima, direksiyon altında düğmeler var. Boş pakette yok. Benimki boş olanı.
Tümosanın böyle bir paket uygulamasından haberim yok. Şaşırtıcı. Meraklandım bir araştırmak gerek. Eğer hidrolik pompada bir değişiklik yoksa, aynı pompa ise bence bir pompasını kontrol ettir derim. Ek piston olmasada kaldırması gerek.