Kubota M135 i nasil bilirsiniz

Arkadaslar 120 140 beygir arasi traktör bakiyorum. Kubota 135 kullanan varmı. Yada benzer segmentte
New holland tr veya 6000 serisi
John deere
Massey ferguson
Veya baska markalardan hangisini önerirsiniz. Bütçe 250_300 civarı.
Yedek parca hepsinde pahalı o yüzden fiyat ve servis önemli.
Şimdiden cok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: freedom
Arkadaslar 120 140 beygir arasi traktör bakiyorum. Kubota 135 kullanan varmı. Yada benzer segmentte
New holland tr veya 6000 serisi
John deere
Massey ferguson
Veya baska markalardan hangisini önerirsiniz. Bütçe 250_300 civarı.
Yedek parca hepsinde pahalı o yüzden fiyat ve servis önemli.
Şimdiden cok teşekkür ederim.
New holland TR6.140 kullanıyoruz. Gayet memnunuz hocam tavsiye ederim. Servis konusunda bir​ sıkıntı yaşamazsınız. Şu ana kadar Türk Traktör servisinden şikayet eden kimse görmedim. İki tane de Case var onlarda da bir sıkıntı yaşamadık. Tr serisi Türk Traktör ürünü ama sadece montajı Türkiye de yapılıyor. Kesinlikle kalite olarak premium bir Traktör dür. Kolay kolay arıza çıkaracağını sanmıyorum.

Case Maxxum, New Holland TR6 ve T6000 serisi sizin için ideal olabilir. Ön aks süspansiyonu ve yol vitesi olmazsa almam derseniz Tr serisini düşünmeyin bu özellikler yok malesef..

T6 Cvt şanzıman da düşünebilirsiniz ama fiyat farkı ona göre olacaktır. Diğerlerinden daha pahalı diye biliyorum.

New holland TR6.140 kullanıyoruz. Gayet memnunuz hocam tavsiye ederim. Servis konusunda bir​ sıkıntı yaşamazsınız. Şu ana kadar Türk Traktör servisinden şikayet eden kimse görmedim. İki tane de Case var onlarda da bir sıkıntı yaşamadık. Tr serisi Türk Traktör ürünü ama sadece montajı Türkiye de yapılıyor. Kesinlikle kalite olarak premium bir Traktör dür. Kolay kolay arıza çıkaracağını sanmıyorum.

Case Maxxum, New Holland TR6 ve T6000 serisi sizin için ideal olabilir. Ön aks süspansiyonu ve yol vitesi olmazsa almam derseniz Tr serisini düşünmeyin bu özellikler yok malesef..

T6 Cvt şanzıman da düşünebilirsiniz ama fiyat farkı ona göre olacaktır. Diğerlerinden daha pahalı diye biliyorum.

6000 serisi 80000euro civarı bütçeyi aşıyor. Suspansiyonla yol vitesi iyi ama olmasada olur. Tr serisi su an onde duruyor. Birde ek guc yonetim sistemi nasil çalışıyor? Broşürde kuyruk milinde ve yolda diyor?

6000 serisi 80000euro civarı bütçeyi aşıyor. Suspansiyonla yol vitesi iyi ama olmasada olur. Tr serisi su an onde duruyor. Birde ek guc yonetim sistemi nasil çalışıyor? Broşürde kuyruk milinde ve yolda diyor?
hocam şu anda fazla kullanamadık traktörü daha pancar hasadındayız onda da Tr yi kullanmıyoruz. Case ler çalışıyor. 16 numara 5li Alpler pulluk kullandık çok az bir yerde denedik gayet iyi çekiyor. Ben özellikle güç konusunda tatmin olacağınızı düşünüyorum. 8 - 10 km arası hızda kullandık banamısın demiyor. gaza basarsanız biraz 15 km ye kadar çıkıyor canavar [emoji1] herhangi bir yük taşımadık daha son hız da saatte 42 km hocam

Maxxum 6000 serisinden daha rahat, tavsiye ederim. 130 var bizde.
Dediğiniz fiyatlara John deere de olur onada bakmanızı tavsiye ederim

Ben Case ve johndeere ye bakmıştım case denk geldi onu aldık.

• Beğen
Tepkiler: essess
Konya bayisi arkadaşim Numarasini verim istersen sor. Fiyat olarak şu an ithallerin içinde en uygunu demişti daha bugün konuştuk. Arayip sorup yerinde inceleyebilirsiniz.

fiyatini az cok biliyorum. Yeni bir traktör oldugu için guvenemiyorum.birde ikinci elde ne olur.elimizde kalmasin?turkiyede kac tane satıldı acaba.forumda kullanan yok herhalde.
Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450

d73d52adeaf6480978c5c52cf8722f0a.jpg

Servis dusunmessen claas al derim ama yerliye o kdr para yatirmak yerine jd tercih etmek daha dogru bnce

• Beğen
Ek güç üretimi ile nominal 150 hp olan motorlar;
Case Maxxum 125,
New Holland T6060,
Claas Arion 540,
JD 6130R,
MF 6713 S,
Valtra N 154e,
Deuthz 6.140,
Motor gücünü kıyaslarken, beygir sayısı, tork ve tork yedeğine bakıyorum, tork-güç eğrileri, en az yakıt bölgesi devirleri, farklı motor yükünde özgül yakıt tüketim değerleri,
Eskişehir toprağı yumuşak yapıda, kayranımsı tarzda genelde, torku az beygiri çok motor derseniz, Deuthz ve Kubota, az yakıt konusunda FPT,Deuthz,
FPT ve Deuthz motor olarak tam ve yarım yükte kullanımda yakıt değerleri iyi,
JD tam yük, Agco %60 motor yükü altında uygun değerleri var.
Kubota 1600-1800 devir arası yakıt az, zor şartlara girerse yakıt fazla,Kubota ile kolay işler programı çekilseymiş , iyiymiş.
Tarla doğruyu söyler, arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Case Maxxum 125,
New Holland T6060,
Claas Arion 540,
JD 6130R,
MF 6713 S,
Valtra N 154e,
Deuthz 6.140,
Motor gücünü kıyaslarken, beygir sayısı, tork ve tork yedeğine bakıyorum, tork-güç eğrileri, en az yakıt bölgesi devirleri, farklı motor yükünde özgül yakıt tüketim değerleri,
Eskişehir toprağı yumuşak yapıda, kayranımsı tarzda genelde, torku az beygiri çok motor derseniz, Deuthz ve Kubota, az yakıt konusunda FPT,Deuthz,
Kubota 1600-1800 devir arası yakıt az, zor şartlara girerse yakıt fazla,Kubota ile kolay işler programı çekilseymiş , iyiymiş.
Benim bu bölgenin toprağı ağırdır yani 14 lü ünlü yada akıllı turan 5 li 120 hp olması lazım. Aksi taktirde yakıt artar. O yüzden ii araştırmak gerekir yeni yılda valtra a serisi cıkarıo tamamen ithal biraz bekle istersen 75 hp den 130 hp ye kadar yeni traktör piyasaya girecek

• Beğen

Case Maxxum 125,
New Holland T6060,
Claas Arion 540,
JD 6130R,
MF 6713 S,
Valtra N 154e,
Deuthz 6.140,

ek güç yonetimi nasil calisir. Her durumda devreye girmiyor sanirim.brosurde tasima ve kuyruk mili calismalarinda diyor. Bir bilginiz varmi.