Buğdaylarda Son durum

9daab6d5f8240dfb39f4e7b8614e9522.jpg
e8f46c99cbce6d3db71a542368a9b14d.jpg

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Birinci fotoda yine mibzerin hatası var. Bu lastik izlerini hiç sevmiyorum.Lastik izini kapatmak ekmek için o izin birazdaha yanından geçse izde olmayacak.Ben 300 dekar yer ektim bu izler var kafam bozuluyor çok.Şu işi adam gibi yapmıyolar...

Birinci fotoda yine mibzerin hatası var. Bu lastik izlerini hiç sevmiyorum.Lastik izini kapatmak ekmek için o izin birazdaha yanından geçse izde olmayacak.Ben 300 dekar yer ektim bu izler var kafam bozuluyor çok.Şu işi adam gibi yapmıyolar...

Hataları bul diye paylaşmadık Özgür bey. Lastik izleri dediğin izli ekim. Yapacağım işi sen dahil kimseye sormam.

• Beğen
Tepkiler: tgudill
Hataları bul diye paylaşmadık Özgür bey. Lastik izleri dediğin izli ekim. Yapacağım işi sen dahil kimseye sormam.

Sana sor yada sorma diye bir yorum yapmadık.Senin tarlanda ektiğin mahsulünde sana faydası var bana yok.Bn fotoğrafaki gördüğüme yorum yaptım.Altından bşey aramayada gerek yok.İzli ekim yaptısanki bana kalırsa izli ile alakası yok kendi yorumum.Son olarak,bir şey paylaşıyosan her tür yoruma açık olacaksın.Sen dahil kimse sormam gibi çocuk gibi tavırlar yapmayacaksın.Mahsulün bereketli olsun.