Çadır ahır kullanan varmı

Screenshot_2020-06-13-20-00-42-950_com.google.android.apps.photos~2.jpg
Screenshot_2020-06-13-20-00-46-028_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2020-06-13-20-00-38-596_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2020-06-13-20-00-33-142_com.google.android.apps.photos.jpg

20*8 metre Çadırı yaptırdık iyimi olur kötümü olur bakacaz

Resimler ve ekler

• IMG_20200613_195050.jpg
    IMG_20200613_195050.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 62
  • Beğen
Tepkiler: Genç çiftçii
Öncelikle teşekkürr ederim
Köyde Bir kaç kişi yaptırdı babam dedem beğendi geçen seneden devlet desteği başvurusu yapanlar geçen hafta onlarin yapılışını görünce aniden den bir kararla yaptıralım dedik zaten çardaklar sıkı oluyordu baskasininkini de kullanıyorduk
Önallar çadır 10 yıl garanti veriyorlar yaptıktan sonra begenmeyince sokup gideriz parada almayız dediler
Biz 20*8 yaptırdık 17 bin e
20*10 u da 28 dediler
Suanlik kullanmıyoruz daha dün kuruldu kenarlarını kapatınca kullanıma hazır olur
Gözlem olarak çok büyük kolaylık desem yeri eldegmeden 5-6saatte hazırlanıyor biraz uzun yazdım kusura bakma

Öncelikle teşekkürr ederim
Köyde Bir kaç kişi yaptırdı babam dedem beğendi geçen seneden devlet desteği başvurusu yapanlar geçen hafta onlarin yapılışını görünce aniden den bir kararla yaptıralım dedik zaten çardaklar sıkı oluyordu baskasininkini de kullanıyorduk
Önallar çadır 10 yıl garanti veriyorlar yaptıktan sonra begenmeyince sokup gideriz parada almayız dediler
Biz 20*8 yaptırdık 17 bin e
20*10 u da 28 dediler
Suanlik kullanmıyoruz daha dün kuruldu kenarlarını kapatınca kullanıma hazır olur
Gözlem olarak çok büyük kolaylık desem yeri eldegmeden 5-6saatte hazırlanıyor biraz uzun yazdım kusura bakma
bende düşünüyorum çadır kullanmayı fakat bir türlü güvenemiyorum maliyetleri çok ucuz mevcut yerimi büyütmeyi de düşünüyorum bilmiyorum kararsız kaldık kullanınca içerde terleme olacak mı koku durumu ne olur havalandırmaları nasıl tekrardan yazarsan sevinirim

20*7 tuğladan yapmıştık zamanın da üstüne kamış çamur kiremit attık sıcaklık konusunda kapatirsak sıcak oluyor normal havalandırma olursa iyi
25*7 beton dan yatırdık 2 kat yükseklik aynı örme kamış çamur bunu saç yaptık bu biraz daha kışın kuzular için betondan soğuk oluyor diye 1 metre tahtayla yalıtım yaptık baca yertersik kalıyor herhalde kapı havalandırmasinin bulunduğu yerler soğuk sıcak yoğunlaşması dan çok terleme yapıyor
Çadırida kışta kullanırız inşallah terleme filan olmaz
bende düşünüyorum çadır kullanmayı fakat bir türlü güvenemiyorum maliyetleri çok ucuz mevcut yerimi büyütmeyi de düşünüyorum bilmiyorum kararsız kaldık kullanınca içerde terleme olacak mı koku durumu ne olur havalandırmaları nasıl tekrardan yazarsan sevinirim

İnş Bu iş devam eder de en azından bazı bölgeler için şu devasa inşaat masraflarından kurtuluruz 3 tane yaptır on numara kullan on senede de bişey olmaz belki zaten o zamana kadar iş kendini belli eder sermayen ortaya çıkar

• Beğen
Tepkiler: Genç çiftçii