same hakında neler biliyorsunuz

same hakında düşünceleriniz nasıl olmalıki iyicene yayılsın

• diger rakiplerine göre nasıl olmalı

Kullanılan: 0 0.0%
  • neler olmasını isterdiniz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Ynt: same hakında neler biliyorsunuz

mehmetali link=topic=1269.msg170118#msg170118 date=1238700208' Alıntı:
doyranlı kardes bende 85 lik var zorladımda arkayı dağıtma derecesine kadarda geldi ama hiç bişey olmadı

Bende de 90 lık var... Alıntı yaptm o yazıyı.... Ama sana şunu söyliim hiç endişen olmasın. Samelerin arkası Gayet güçlü ve dayanıklıdır. Bizzat denedim hiç birşey olmaz. Ben çok remörk oku kopartım....

doyranlı kardes bende 2008 de aldım bu traktörü explorer3 85 lik cok kullanışlı bi traktör memnunum aynı bende denedim banada dediler 100 lerin asağısı iyi değil diye bende acıma olmaz traktöre her türlü denemeyi yaptım pullukta olsun romorkta olsun ama hiç bisey olmadı zaten öle bişey olsaydı bak kesinlikle o traktörü zararınada olsa baska bir traktörle değistirirdim yani zararım ne olursa olsun

same traktörleri hakkında bildiğim ilk çıktığında bafra ovasında baya bir nam yaptığı şu an istanbul dayım burada çalıştığım işyerinin nakliye işlerini yapan tokat lı arkadaşlarım var onlarında sağlam traktör denilince eskiden 480 fiat şimdi ise same traktörlerinin sağlam olduğunu söylüyorlar kendim kullanmadım teknik özellikleri hakkında pek bir bilgim yok trakkulup aracılığıyla öğrenmeye çalışıyorum

nforcer link=topic=1269.msg212771#msg212771 date=1252437522' Alıntı:
almanmı dedik....
okan6445 link=topic=1269.msg201937#msg201937 date=1249409238' Alıntı:
vaybe samenin alman olanınıda duyduk durun bakalım daha neler duyacagızzz

same - deutz-fahr - lamborghını - hürliman firmaları aynı fabrıka adı altında toplandı... başta italya , almanya , türkiye (balıkesir), mexico , abd , hindistan vs... dunyanın 4 bır yanında fabrıkası mevcut... bu yuzden same italyan oldugu kadar almandır , mexicoludur vs... tıpkı dıger dunya tarım ekıpman sırketlerı gıbı...

same ' yi deutz fahr üretiyor same bizim buralarda var kullanıcı yorumları;

-nh aldım arkadasımın samesini kullanınca zararına verip aldım nasıl olsa yakıttan amorti ederim.
-parçası pahalı ama olsun sonuçta arza vermiyor.
-ne olursa olsun alman malı yapmıs adam hiç üzmedi bizi.
-şanzumanı sağlam yakıta göre çekiş çok güzel.

mehmet141414 link=topic=1269.msg261733#msg261733 date=1268591192' Alıntı:
same ' yi deutz fahr üretiyor same bizim buralarda var kullanıcı yorumları;

-nh aldım arkadasımın samesini kullanınca zararına verip aldım nasıl olsa yakıttan amorti ederim.
-parçası pahalı ama olsun sonuçta arza vermiyor.
-ne olursa olsun alman malı yapmıs adam hiç üzmedi bizi.
-şanzumanı sağlam yakıta göre çekiş çok güzel.
nerelisin arkadaş sen bizim buralarda var demişsin ama memleket neresi acaba