14.9 28 Lastik

Teşekkür ederim, tavsiyeniz doğrultusunda BKT ye de bakabilirim birde goodyear var tabi onu da değerlendirebilirim diye düşünüyorum daha önce kullanmıştık hamur kalitesi gayet iyiydi çatlama olayı lassa kadar fazla değildi
Goodyearda dediginiz gibi güzel lastik bizde 2017 model massey 2615 var 2700 saatte üstünde orijinal Goodyear lastikleri duruyor. Ama artık Goodyearda fason lastik üretimi yaptırıp lastigin üstüne kendi markasını vurduruyormuş.Şimdiki Goodyearlarda üretim yeri Hindistan yazıyor.

Goodyearda dediginiz gibi güzel lastik bizde 2017 model massey 2615 var 2700 saatte üstünde orijinal Goodyear lastikleri duruyor. Ama artık Goodyearda fason lastik üretimi yaptırıp lastigin üstüne kendi markasını vurduruyormuş.Şimdiki Goodyearlarda üretim yeri Hindistan yazıyor.
İşin içine girdikçe ne alacağımı şaşırdım Goodyear dediğinizden farklı Özka tarafından üretiliyor dendi bana gerçi bu işin aslını bilende pek yok gibi ama anladığım kadarıyla en kalite lassa 2. Ve 3. hangi markalar ona bile karar vermek güç çünkü hepsinden ayrı bir şikayet var fiyat olarak ciddi fark var lassa için goodyear hesaplı buldum ama o da gerçek goodyear değilse Özka da alsam olur Petlasta olur bu gidişle Lassa ya dönecek gibiyim hayırlısı

55 hp traktörde özka radyal Agrı 10 yeterde artar .case maxxum traktörde özka radyal kullanıyorum 2018 den beri maşallah gayet iyi fiyatına uygun..hatta imkan varsa 14.9r28 radyal kaplama bulabilirseniz tavsiye ederim İzmir Ova kent ismi ile satılıyor.2023 temmuzayinda 2 adet 16.9r34 ve 2 adet 13.6r24 radyal kaplama lastiği hepsini toplam15 bin liraya satın aldım gayet güzel iş yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: snlmnv
Benim traktorda goodyear takılı ithal gelmiş

1000051208.jpg