165 bg makul bir fiyata güzel bir tm 165

Ynt: 165 bg makul bir fiyata güzel bir tm 165

Hakikaten temiz ve alınabilir bir traktör. İhtiyacı olan için bulunmaz nimet. Bu TM 165 ' lerin vites ve şanzıman sistemleri hakkında detaylı bilgisi olan var mı ?

arkadaşlar adanadan tm 120 geldi 2 tane...ya bu taktörler hiçmi güneş görmemiş,yani dalmı değmemiş kap0rtaya anlamadım...sanki bu gün fabrikadan çıkmış gibi...nasıl bir işçilik yapıy0rlar bi türlü anlamadım.

samsunbafra link=topic=50827.msg510865#msg510865 date=1326468852' Alıntı:
arkadaşlar adanadan tm 120 geldi 2 tane...ya bu taktörler hiçmi güneş görmemiş,yani dalmı değmemiş kap0rtaya anlamadım...sanki bu gün fabrikadan çıkmış gibi...nasıl bir işçilik yapıy0rlar bi türlü anlamadım.
Adanadan traktör alınır o zaman değilmi abi...

Görüntüsüne bakılırsa alınabilecek bir traktör. Sahibi kendine güvenmese diğer traktörlerinide yazmazdı diye düşünüyorum. İhtiyacı olan için alınabilecek bir traktör. Takoza alması filanda baya iyi baktığını gösteriyor. Tahminim heralde sadece tarla sürme işlerinde kullanılıp içeri çekildi.

bartu link=topic=50827.msg510942#msg510942 date=1326472743' Alıntı:
çeltikçiler kaçırmaz bu traktörü tam lazerlik ve modeline göre gerçektende çok temiz...
fiyatıda çok uygun bence.
lazer için pek uygun değil tm 120...çünkü vites seçenekleri ve debriyajsız vites yükseltme ve düşürme y0k

samsunbafra link=topic=50827.msg510865#msg510865 date=1326468852' Alıntı:

adana en son traktör alınacak şehirlerdendir traktörleri hiç susturmazlar ve cok hor kullanırlar traktörün saatiyle v.s. cok guzel oynayan ustaları vardır heryerini boyar cilalarlar satarlar dışına bakıpta aldanmamak lazım.. klıfla kullanıldıgından cogu traktörün kaportası cam gibidir.. ayrıca su basmada v.s. kullanılanlara üstü kapalı yer yapıyorlar içine koyuyorlar traktör garajda calışıyormuş gibi gunlerce susmadan çalışıyor .. adana -konya -diyarbakır buralara dikkat etmek lazım :)

ceya023 link=topic=50827.msg512887#msg512887 date=1326704587' Alıntı:
adana en son traktör alınacak şehirlerdendir traktörleri hiç susturmazlar ve cok hor kullanırlar traktörün saatiyle v.s. cok guzel oynayan ustaları vardır heryerini boyar cilalarlar satarlar dışına bakıpta aldanmamak lazım.. klıfla kullanıldıgından cogu traktörün kaportası cam gibidir.. ayrıca su basmada v.s. kullanılanlara üstü kapalı yer yapıyorlar içine koyuyorlar traktör garajda calışıyormuş gibi gunlerce susmadan çalışıyor .. adana -konya -diyarbakır buralara dikkat etmek lazım :)
vaybee :D adanalılardan korktum şimdi :D :D
adananın iyi ustaları var belli :D faça sahin doğanlar adanadan çıkıyo bazen :D adana egzoz fln :D