1938. Mesajım Şerefine ATA'mızın hayatı...Bakmanız Tavsiye Edilir

Ynt: 1938. Mesajım Şerefine ATA'mızın hayatı...Bakmanız Tavsiye Edilir

BİZDEN SAYGI
TÜM ŞEHİTLERİMİZE.
geçen şarşamba sakarya fıratı seyrederken magarada silhsız kalıp da el bombalarıyla helalleşirken hani şu kimsesiz olan askerin o söyledği bana kim aglasın ki bana kim dua etsin ki sözü kulaklarımda.
bu ülke bu devlat işte bu kimsesiz binlerce şehitle dolu.her kuran okumamda her ayet okumamda her namazımda kimseli ve kimsesiz şehitlerimize dua mı dualarını gönderirim.
GÖNDERMELİYİZ.HEPİMİZ BİRGÜNDE OLSA BİR KEREDE OLSA..................

köylü link=topic=51308.msg519018#msg519018 date=1327352176' Alıntı:
BİZDEN SAYGI
TÜM ŞEHİTLERİMİZE.
geçen şarşamba sakarya fıratı seyrederken magarada silhsız kalıp da el bombalarıyla helalleşirken hani şu kimsesiz olan askerin o söyledği bana kim aglasın ki bana kim dua etsin ki sözü kulaklarımda.
bu ülke bu devlat işte bu kimsesiz binlerce şehitle dolu.her kuran okumamda her ayet okumamda her namazımda kimseli ve kimsesiz şehitlerimize dua mı dualarını gönderirim.
GÖNDERMELİYİZ.HEPİMİZ BİRGÜNDE OLSA BİR KEREDE OLSA..................
Her duamızda namazımızda şehitlerimize askerlerimize dualarımızı gönderiyorum göndermelisin göndermeliyiz.

Ellerinize sağlık, yeni gördüm, katılmamak mümkünmü, tüylerimi diken diken ettiniz, bu ülkenin kurtuluşu ve bağımsızlığı için çalışan şehit ve gazi lerimize de ALLAH yardım etsin.

rençberçiftci link=topic=51308.msg519569#msg519569 date=1327427324' Alıntı:
Ellerinize sağlık, yeni gördüm, katılmamak mümkünmü, tüylerimi diken diken ettiniz, bu ülkenin kurtuluşu ve bağımsızlığı için çalışan şehit ve gazi lerimize de ALLAH yardım etsin.
Gören herkes katılır kanaatimce Allah mekanlarını cennet etsin askerlerimize yardım etsin
mf_ford link=topic=51308.msg519572#msg519572 date=1327427450' Alıntı:
bencede

1 hz.muhammed
2 mustafa kemal atatürk
ok-*-s

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=51308.msg519585#msg519585 date=1327427992' Alıntı:
atam daha yaşasaydı daha çok yenilikler getirirdi... eline sağlık çok güzel bir paylaşım yapmışın. ok-*-s
Uyan atam be uyan kurtar bizi şu zalımların elinden buramıza kadar geldi mazot 4tl : ' (

gönlümüzde kalbi,mizde hep.
şimdi atamın imzası moda.arabama traktörüme yapıştıracagım.
en güzle imza benim atamın imzası.
duysun fransa....................

teşekkür ederim çok güzel bi paylaşım, şimdi farkettim...
vay haline, bu gidiş kötü gidiş.daha 100 sene dolmadan ne hale geldi memleket.Çanakkale ' de, memleketin dört bir köşesinde, göğüs göğüse verilen
mücadeleye bak, şehitlerimize bak. gençliğin haline bak.gençlik şurda dursun, büyüklerimize bak...
sanki kolayına korundu bu memleket. şimdi dört biyandan ,içten dıştan parçalamaya uğraşıyorlar...
ALLAH razı olsun ATAM ' dan sağlam temel atmış,ilke ve inkılapları sayesinde,onca iç dış düşmana rağmen
yıkılmadı ayakta ATATÜRK ' ün mirası TÜRKİYE
ALLAH rızası için memlekete sahip çıkalım.
herkes kendi evladına ATA ' yı öğretse yeter......
bu konu aslında kelimere sığmaz...