1999 265s

Selam kardeşler abiler ben traktörü satacam sizden ricam ortalama fiyatı nedir bildiğiniz kadar kafamda bi fiyat oluşmasını istiyorum. Traktör 1999 model ön lastikler yeni arkalar yüzde 75 80 var motor sıfır aldanmak istemiyorum IMG_1060.JPGIMG_1061.JPGIMG_1062.JPGIMG_1063.JPGIMG_1064.JPGIMG_1066.JPGIMG_1067.JPG

Hayırlı satışlar. Bölgeden bölgeye ufak tefek fiyat farkları oluyor.

Traktörünüzde Kabin ve ön ağırlık yok bu eksi sayılabilir.

Bildiğim kadarıyla traktörünüz MF 265s 285s modelinin en güncel serisi olan kare far, beyinden hidrolik direksiyon olanından. Bu çok büyük artı.

Genel bakım durumu ve çalışma saati düzgün ise çok iyi.

Neyse çok uzatmadan, sahibinden.com da 38-40 civarında yazıyorlar benzer traktörlere, hiç değilse 35'e verirsiniz bence.

Arka tekerleri ince bu balon tekere göre eksi saati kaçta buda önemli. Bu traktörü galeriden alsan 42-45 arası sallarlar. Ama sahibinden alırsan sizin traktörünuze göre 36 TL yeterlidir. Ağırlıkları ve arka tekeri balon olsaydı 39 kesin... Tabi dediğiniz gibi sorunsuz bir traktör ise

Aslında bende böyle modelde bir 265 s düşünüyorum ama bir türlü nasip olmadı. Ya tekerler sıfır oluyor, ya motor 5-6 bini aşmış durumda, yada ince teker.vs vs... Bir traktörün ön ağırlığının olmaması bile benim için o traktör sıfır değerde.
Ayrıca çok yakıyor diyorlar bilmiyorum. Sizin traktörünuz nadas da dönümünde ne yakıyor ama harbice cevap verirseniz sevinirim

Hayırlı satışlar. Bölgeden bölgeye ufak tefek fiyat farkları oluyor.

Traktörünüzde Kabin ve ön ağırlık yok bu eksi sayılabilir.

Bildiğim kadarıyla traktörünüz MF 265s 285s modelinin en güncel serisi olan kare far, beyinden hidrolik direksiyon olanından. Bu çok büyük artı.

Genel bakım durumu ve çalışma saati düzgün ise çok iyi.

Neyse çok uzatmadan, sahibinden.com da 38-40 civarında yazıyorlar benzer traktörlere, hiç değilse 35'e verirsiniz bence.

Teşekkür ederim bende öyle düşündüm

Aslında bende böyle modelde bir 265 s düşünüyorum ama bir türlü nasip olmadı. Ya tekerler sıfır oluyor, ya motor 5-6 bini aşmış durumda, yada ince teker.vs vs... Bir traktörün ön ağırlığının olmaması bile benim için o traktör sıfır değerde.
Ayrıca çok yakıyor diyorlar bilmiyorum. Sizin traktörünuz nadas da dönümünde ne yakıyor ama harbice cevap verirseniz sevinirim

Motor sıfır yapıldı saati 4400 td 65 ten fazla yakıyor kesin bi ölçümüz yok yanıltmayım sizi

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74

4400 saatte rektefe yapildi anliyorum dogrumudur 4400saat rektefe icin erken degil mi kullanici hatasi mi

4000-5000 gibi saatlerde motor kapağı taşlananlar olur, motor havalı çalışır, motor ömrü düzgün kullanımda 10 000 saati geçer, fakat 8000 saatten sonra çekiş zayıflıyor.
Arka jantlarda 3 ağırlık ister, yoksa yolda fazla zıplar.
Hidrolik kollarda boru tulumba olsaydı, iyiydi.
Tarladan çıkarmayacan, yolda gezmeye gelmez.