2,5 AYDIR ERKUNT GELEMEDİ

Ynt: 2,5 AYDIR ERKUNT GELEMEDİ

phantomerkunt link=topic=55445.msg594517#msg594517 date=1337104766' Alıntı:
VE TRAKTÖR GELDİ!!! Bugün traktör bayiye indi yarın bayide kalacak perşembe günü de köye gelecek
hadi hayırlı olsun ben bayinin önunden geçtim bu akşam bayide bi kaç mf vardı hiç erkunt yoktu muhtemelen sizinki sanayide serviste dir yarın dükkana getirirler.. öglen orada olursa incelerim bende atacan..

Fatih_RSLN link=topic=55445.msg594538#msg594538 date=1337105602' Alıntı:
Neyse hayirli olsun. Insallah koyede gelir hayirlica... Traktor bayideyken uykuda tutmaz yaw :)
Hahahahaa :):):) şimdi çalıştırırlar orda işi gücü olmayan adamlar çıkar tam gaz basarlar filan :D viteslerini zorlar olur olmaz yerlerini kurcalarlar :D:D
Çok fesat bi düşünce.Ama hayırlı olsun traktörünüz :)

arkadaşlar 27 eylülde satın aldığım CASE JX75C TRAKTÖRÜM HALA gelmedi.aralık ayında gelcekimiş,dar lastik istediğim için üretim hattında değilmiş şuan.sizin fikirleriniz varmı?eski traktörüm hala bendeiayrıca ödenen bi para da yok.sadece senetlere imza attım.

iskender link=topic=55445.msg936304#msg936304 date=1416159537' Alıntı:
arkadaşlar 27 eylülde satın aldığım CASE JX75C TRAKTÖRÜM HALA gelmedi.aralık ayında gelcekimiş,dar lastik istediğim için üretim hattında değilmiş şuan.sizin fikirleriniz varmı?eski traktörüm hala bendeiayrıca ödenen bi para da yok.sadece senetlere imza attım.
Soyledikleri zamanda gelir abi bizde 2010 yilinda erkunt 60 e traktoru bir ay bekledikten sonra almıstık.

iskender link=topic=55445.msg936304#msg936304 date=1416159537' Alıntı:
Dar lastıkle uretım hattı arasındakı baglantıyı anlayamadım acıkcası ustad 2 ay olacak hala ses soluk yok senın motordan Acıkcası bayınınde soz sahıbı olması gereken bır konu Eskısehırde 1 ay once dar lastıklısıde mevcuttu mesela...

traktör geç gelebir falanda herşeyi duydum gördümde bayiden sıfır km traktör alırken senet imzalatan ve imzalayanda ilk defa duyuyorum
koçun fabrikaları herzaman böyle yılın son çeyreginde kesin sıra oluyor tabi üretipte satmadıkları yada satamadıkları depodaki makinalar hariç

normalde bayiler eger bir mal elinde yoksa ve müşteriyi tanıyorsa agızdan çıkan sözle traktör getirtirler dükkanlarına ve müşteriye teslim ederler
eger müşteriyi tanımıyorlarsa cüzi bir miktar kapora alırlar (250 lira veya 500 lira gibi) ve ellerinde olmayan malın siparişini verirler ve mal gelir ilerleyen zamanlarda dükkana ve müşteriye teslim edilir

eger bayi bankasız vede peşin olmayan satış yapacaksa yani müşterinin bankaya ödeyecegi faizin daha az bir miktarına bayi mal verebilirim derse ozaman senet yapılır ve taksitler bayiye senet tarihlerinde ödenir

hatta eger bayi müşteriyi tanıyorsa hiçbir faiz vs almadan traktörü sattıkan sonra 1ay ile 3 ay civarı sonraki tarihe bile ödeme kabul ediyor senetsiz sepetsiz

yerinizde olsam almazdım açıkçası bu traktörü bu bayiden
ama almama sebebim malın geç teslimi degil senet olayı olur onu açıkça belirteyim

benim fuarda konuştuğum 27 eylül itibarı ile traktör ekim 15 gelir dediler.traktörle beraber 10, kasım başı 10, ve ocak 2015 12 diye anlaştım banka muamelesi falan yok traktörün tüm plaka masrafları onlara ait.firmayı en son aradığımda ellerinde balon lastikli olduğunu şayet istersem hemen getirebileceklerini belirttiler.ama ben 13.6r36 ebat istedim için beklemeye devam.eş dost sürekli soruyor inanın çok garp bir durum:(