2.el piyasası en iyi traktör

Arkadaşlar çiftçiliğe yeni başlayacağım 150-200 dönüm Kıraç yerim var bugday arpa ekeceğim Konya da, ziraat bankası kredisi ile sıfır hangi traktörü almamı önerirsiniz ?
New Holland 75 lik işimi görür mü ? Zarar edersem çiftçilikten ; hemen satabileceğim , ikinci elde piyasası olan hemde bugday nadas ekiş işlerimi görecek bir marka model söyler misiniz ? Sağolun

Bu parayı öderim diyorsan sıkıntı yok
1000047558.jpg

Arkadaşlar çiftçiliğe yeni başlayacağım 150-200 dönüm Kıraç yerim var bugday arpa ekeceğim Konya da, ziraat bankası kredisi ile sıfır hangi traktörü almamı önerirsiniz ?
New Holland 75 lik işimi görür mü ? Zarar edersem çiftçilikten ; hemen satabileceğim , ikinci elde piyasası olan hemde bugday nadas ekiş işlerimi görecek bir marka model söyler misiniz ? Sağolun
gecenlerde bizim koyde arkadasin biri 900 bine 5265 tumosan almisti krediyle 1 milyon 200 bine geldi bende o arkadasa dedim bu paraya 2. el 4 silindir newholland alabilirdin ama arkadas tumosan daha iyi dedi saglamlik ve alim satim konusunda benim bildigim NH daha iyi yani sifir alacagina temiz ikinci el al
1m ye 1.7m ödeme diye duymuştum benimde bi td110 niyetim var ama kararsızım enflasyon bu hızda devam edermi düşermi yükselirmi bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Benim tercihim TD75D olurdu çünkü New Holland markasının Türkiye genelinde en çok tutulan modeli hemen satılacak bir traktör

• Beğen
Tepkiler: Alexander