2004 Minimax 260 Gold Aranıyor

Slmlar Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum antalyalıyım traktör alacağım şuanda arayışlardayım geçen yıla kadar 2004 model 260 gold kullanıyodum nakite sıkışıp sattım durumları düzelttik artık traktör alma vakti geldi yeni model masseyleri aratırdım biraz ama pek hoşuma giden modeller yok en göze çarpanları 3600 vsf modeli oda ithal olduğu için biraz tuzlu sanırım bende sattığım modelde traktör almayı düşünüyorum ama tüm türkiyeyi aradım 2004 model mekik şanzımana sahip minimax bir 260 gold bulamadım satmayı düşünen varsa cevap yazarsa sevinirim şuanda başka marka ve model almayı düşünmüyorum eski bir kullanıcı olarak sorularınızıda cevaplayabilirim..

Ynt: 2004 Minimax 260 Gold Aranıyor

harbiden aradığım makinaymış :) ama maalesef 1 hafta önce 2008 model massey 240s aldım tamamen mecburiyetten :/ buda buçuk şanzumanmış ben shuttle istiyodum ama buda iş görürdü nede olsa 62.5 hp az değil yani belki sezon ortalarına doğru ikinci makina düşünüyorum 3600vsf düşünüyodum ama bakalım sebze fiyatları ne alemde seyredecek ortahalli seyrederse 260g kesin düşünüyorum ama iyi seyrederse kesinlikle 3600vsf veya hattat bahçe serisi düşünüyorum bakalım hayırlısı :)