2012 Yılının İlk Kar Sezonunu Açtık | Pazaryeri / Merkez Köy Yolları

Ynt: 2012 Yılının İlk Kar Sezonunu Açtık | Pazaryeri / Merkez Köy Yolları

TT 55 link=topic=51334.msg519463#msg519463 date=1327422015' Alıntı:
kolay gelsin.

kapı telle bağlı.kabinde ısıtma var mı...

Kapı telle bağlı değil sadece kapı fazla acılmasın diye bağladım evet kabin içinde klima var cok sıcak oluyor mecburen kapı acıyoruz ceyran yapmasın diye telle bağladım hafif hava geliyor bu sayede bunaltmıyor ayrıca güneş olduna bakmayın dısarısı -8 derece .

Saolsın kardeş bu arada .

Babamda çok çalıştı bu makinelerde bilirim zorluğunu ama zevkli bir işe benzyor karların dansını seyretmek :) Kolay gelsin

Saolun kardeşlerim iş makinesi kullanmak zevkli bir iştir fakat en ufak yanlışın hayatına mal olabilir o yuzden cok dikkat ister ;)

saolun arkadaşlar suan telden bakıyorum o yuzden gec oluyor makine tepesinde tipinin dinmesini bekliyoruz mesaideyiz suanda gec cvp atmamın nedeni bu yine söylüyorum zincir takmadan yollara cıkmayın ozellikle pazaryeri tarafına gidecek olan araçlar zincirsiz gelmeyin.

var suan kardeşim daire tipi olduğu sürece bekleyin dedi bizde bekliyoruz dinmesini dinecek gibi gorunmuyor buyuk ihtimal 1 saat sonra falan pazaryeri merkeze bırakıp makineyi bilecige donucez kar halen devam etmekte 2 karıstan fazla kar oldu.

Edit : Suanda merkeze geri dönüyoruz tipinin dineceği yok . Makineyi görmek isteyen pazaryerili olan hemşerilerimiz itfaye amirliğinin makine parkına bakabilir saygılarımla .