2018 yılı için buğday tohum önerisi?

Size tsfsiyem hodeska karsunia ekin

Krasunia odeska syrena odeska ve albotros odeska diye üç çeşidi var kilcikli kilciksiz ve sulu tarlaya ekilen diye sirasiyle. Doğu ve iç anadolu ya uygun buğdaydir nedeni soğuğa ve kurakliğa dirençlidir. Yağisli senelerde aldiginin hakkini verir 1. Sinif buğdaydir kirmizi sert. İsin asli bu eskiden ektigimiz ukrayna buğdaydir simdi sehrin ismini aldi birkac kez daha gdo su ile oynaninca artik mahalle sokak ismi ile çikar karsimiza. Tohunu sertifikali 1800 e veriyolar cikanida 900 e aliyolar

• Beğen
Tepkiler: osmanli

Ben flamura 85 ekiyorum biraz yatma oluyor yanında golia ekiyorum verimler 600, 700 kg arası güzel verimler fakat bana böyle verimler yapan fazla uzun boylu olmayan kılçıklı tohum önerisi olan varmı taban arazi tokat ve cevresine uygun

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Qualyte ek kısa boylu kılçıklı

Ben iki senedir avorio ekiyorum. Tekirdag çorlu bölgesi 600-650 arasi aldim. IMG-20170713-WA0023.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Esperıa ve Rumeli.ilk bicimlerımde rumeli verım olarak benı hayalkırıklığına uğratmıştı ama en son biçımde iddali bir rekor kırdı.flamura 85 trakyada ne kadar iyi verim versede çok dayanıklı olsada yeterınce eski bir çeşit.Değirmene gittiğimde değirmencinin ilk tercihi esperia ve rumeli olmasınında etkisi var.bu yuzden kararım bu şekilde.tavsiye ederim.
ben 3 yıldır agliga ekiyorum bu yıl babaeskide 750 -800 gecen yılların ortalaması 700 kg artı değerler çok güzel flamura85 ayarı bi buğday

Enola bezostaja kadar temiz olmamasına rağmen 860tan gitti bu yıl artı römork 4200 kg geldi yani daha ağırdı.bezostaja flamura 85 850den gitti.
Ben de odeska ,glosa ve esperia tohumu bulabilirsem ekeceğim ama esperia buranın soğuğuna dayanabilir mi bilmiyorum.