2020 yili ayciceği fiyatlari ne kadar olmali?

Yurt dışından ayçiçek getirilebilme ihtimali nedir bilemiyorum ama pandemi dolayı ülkeler muhakkak önce kendi ülke içindeki uretim ve tüketim dengelerini göz önünde bulundurucaklardir .herkes önce kendi vatandaşının hesabını yapacaktır ihracat sonraki planda kalacaktır

• Beğen
Tepkiler: soner2222
Yurt dışından ayçiçek getirilebilme ihtimali nedir bilemiyorum ama pandemi dolayı ülkeler muhakkak önce kendi ülke içindeki uretim ve tüketim dengelerini göz önünde bulundurucaklardir .herkes önce kendi vatandaşının hesabını yapacaktır ihracat sonraki planda kalacaktır
Oline sürekli dışardan ayçiçeği geliyor

Oline sürekli dışardan ayçiçeği geliyor

Olin yağ fabrikasına dışarıdan mutlaka geliyor ama kaça geldiği de önemli l.

Euro 8.20 TL, ayçiçeğin tonu 400 euro civarı.
Bu tabloya göre en az 3.20-3.25 TL olmalı.

Geçen yıl ağustos ayı başında euro 6.20 tl sonunda isr 6.45 TL civarındaymış. Ortalama 6.30 TL diyelim.

Geçen yılın aynı dönemine göre euro % 30 artmış.
Geçen yıl 2.50 TL açıkladılar,euro da ki artış oranıyla aynı oranda arttığını varsaysak en az 3.25 TL olmalı.
Muhtemelen önümüzde ki hf fiyat açıklanır.
Hakkımızda hayırlısı diyelim.

Tüccarın attığı
Screenshot_20200821-122430_WhatsApp.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismail_yildiz
Geçen yıl 560 lira olan evi geçen hafta 775 bine kardeşime aldık , 44 dairelik binadaki son daire , gülermisin ağlarmısın , kime ne diyelim çok kredi çekmediler yinede konut fiyatlarının artması mütahitlere çoook yaradı, gerçi dediğiniz doğru kredi faizleri yükseldiği an satışlar vede konut fiyatları düşer, fırsatlar ülkesi canım ülkem.
Hay maşallah 775 bin demesi bile zor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01