2021’de aldığımız ilaç fiyatlarını paylaşalım.

Elimizde mevcut bulunan ilaçları paylaşıyorum yer Ankara;
Buğday/Arpa grupları herbisit; Mustang (5lt/70 dekar) 380₺ Granstar 55₺ Mantrak 150₺ corvette 140₺ rastaban 130₺ residal Duo 180₺ wheater 350₺ Granstar muadilleri 20₺ cowboy (20 dekar buğday Yulaf) 80₺ cowboy muadili (20 dekar) 70₺ topcup 40₺ Balan süper (arpa çim ilacı 15 dekar) 130₺ walnus süper (arpa çim 10 dekar) 120₺ crann m 125₺ Ester H (17lt) 500₺ Ester H (5lik) 175₺
HUBUBAT Pas ilaçları Hektaş evreka(20 dekar) 180₺ doris (15dekar) 180₺ cuboks(sistemik bakır 10 dekar) 90₺
Detaylı bilgi 05336357319
Ayriyetten kök boğazı için Narny450(10dekar) 130₺

Priaxor ve Prosaro'nun fiyatı nedir arkadaşlar?
Senin tecrübelerini okuyarak 3 yıldır opera max dan şaşmadim.Ve gercekten cok memnun kaldim.Fakat bu yil opera maxda çok dengesiz fiyat politikası yüzunden vacgectim...1.pas ta priaxor, 2. pas ta azimut gireceğim kısmetse. Ben bir ay önce priaxor u 210 a azimut u 240 a aldim .Ancak ondan sonra zam gelmiş. Şu an priaxor 250 azimut 280 diyolar. ...

Arkadaşlar ince yapraklı yabani otlar İçin Wheater (corteva) Yanında Geniş Yapraklılar İçin Amin ilave olarak Kımıl ilacına ek Priaxor (Basf) karıştrlbilir mi? Priaxor dışındakilerin devamlı birlikte atıyoruz karışımında bir olumsuzluk yaşamıyoruz Ama Basf Priaxor ilk defa kullanacağız! Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi Ya da Pas ilacını Harici olarak aynı gün içinde Yabani ot uygulaması yapılan alana uygulamada bir sakınca var mıdır?

Siz pası ha
Arkadaşlar ince yapraklı yabani otlar İçin Wheater (corteva) Yanında Geniş Yapraklılar İçin Amin ilave olarak Kımıl ilacına ek Priaxor (Basf) karıştrlbilir mi? Priaxor dışındakilerin devamlı birlikte atıyoruz karışımında bir olumsuzluk yaşamıyoruz Ama Basf Priaxor ilk defa kullanacağız! Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi Ya da Pas ilacını Harici olarak aynı gün içinde Yabani ot uygulaması yapılan alana uygulamada bir sakınca var mıdır?
Siz pas ilacını hangi evrede kullanıyorsunuz?herbisitler genelde kardeşlenme döneminde atılır.Pas ise ortalama bayrak yaprağı dönenimde atılır o dönemde ekinde yabancı ot kalmaz kalmamalı.Demek istediğim pas ile herbisit farklı dönem ilaç ama kökboğaz ve herbisit derseniz aynı dönem uygulanabilen ilaçlar.

• Beğen
Tepkiler: eminyarkin
Ykar ince yapraklı yabani otlar İçin Wheater (corteva) Yanında Geniş Yapraklılar İçin Amin ilave olarak Kımıl ilacına ek Priaxor (Basf) karıştrlbilir mi? Priaxor dışındakilerin devamlı birlikte atıyoruz karışımında bir olumsuzluk yaşamıyoruz Ama Basf Priaxor ilk defa kullanacağız! Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi Ya da Pas ilacını Harici olarak aynı gün içinde Yabani ot uygulaması yapılan alana uygulamada bir sakınca var mıdır?
Okadar ilacı karıştırmayiniz

Siz pası ha

Siz pas ilacını hangi evrede kullanıyorsunuz?herbisitler genelde kardeşlenme döneminde atılır.Pas ise ortalama bayrak yaprağı dönenimde atılır o dönemde ekinde yabancı ot kalmaz kalmamalı.Demek istediğim pas ile herbisit farklı dönem ilaç ama kökboğaz ve herbisit derseniz aynı dönem uygulanabilen ilaçlar

Son üç yıldır hiçbiri birbirine benzemeyen farklı kış ayları yaşıyoruz Aralık Ayı’nın tamamı Ocak ve şubat aylarının ilk 15 günü mevsim normallerinin Üzerinde aşırı sıcak son 15 günü ise mevsim normallerinin üzerinde aşırı soğuktu. Normalde mart ayı içerisinde yaptığımız herbisit uygulamalarının bu sene erken- aşırı gelişmeye bakarak Geniş yapraklılar için ( âmin) Ocak ve şubat aylarının ilk yarısında attık ama devamında gelen soğuklarla başarılı netice alamadık Şu an yabani yulaf için uygulama yapacağız ama başarısız olan geniş yapraklar içinde amin ilave edeceğiz. Kendi tahminimce Gündüzleri 20°’ye varan sıcaklar ve geceleri eksinin altında seyir eden soğuk ayazlar sebebiyle oluşan yoğun çiğ -kırağı oluşumuna bağlı sebeplerle pas-septorya görülmeye başlandı. yani ne yaptığımızı bilmiyoruz buğdaylardaki görüntü bir ay ileride ama sıcaklık stabilize değil
092A3087-ABC0-45EA-A232-021DE5458C64.png

Senin tecrübelerini okuyarak 3 yıldır opera max dan şaşmadim.Ve gercekten cok memnun kaldim.Fakat bu yil opera maxda çok dengesiz fiyat politikası yüzunden vacgectim...1.pas ta priaxor, 2. pas ta azimut gireceğim kısmetse. Ben bir ay önce priaxor u 210 a azimut u 240 a aldim .Ancak ondan sonra zam gelmiş. Şu an priaxor 250 azimut 280 diyolar. ...
dun aldim priaxor 5 lt 930 tl