250lt Gübre Makinası atım miktarı şeması hk yardım

İyi günler herkese Türkay 250LT Gübre serpme makinasındaki kertik no kısmında kaç kg atacağı yazıyor sanırsam ama kaç kertikte kaç kg atacağını nasıl anlayacağız bilen varsa yardım ederse memnun olurum.
IMG_5129.JPG

Çiftçilik mesleğinin Ç harfindeki bir nokta hükmünde olan biri olarak şunu söyleyebilirim: Gübre serpme makinasının en isabetli ayarı tarlada yapılıyor. Bir küçük tarlada ayar yapılmalı, tarla büyükse tahmini bir dekar üzerinden de bu ayar yapılabilir kanaatindeyiz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Çiftçilik mesleğinin Ç harfindeki bir nokta hükmünde olan biri olarak şunu söyleyebilirim: Gübre serpme makinasının en isabetli ayarı tarlada yapılıyor. Bir küçük tarlada ayar yapılmalı, tarla büyükse tahmini bir dekar üzerinden de bu ayar yapılabilir kanaatindeyiz.
Evet haklısınız ancak tarlada bir ayar tutturabilmemiz için hangi ayarın aklımızdaki ayara yakın olduğunu bilmemiz gerekir. Ben bu makineden ilk defa kullanacağım daha önceki başka sistemdi ve bir fikir arıyorum

Evet haklısınız ancak tarlada bir ayar tutturabilmemiz için hangi ayarın aklımızdaki ayara yakın olduğunu bilmemiz gerekir. Ben bu makineden ilk defa kullanacağım daha önceki başka sistemdi ve bir fikir arıyorum
Bu semadaki ayar tutmuyor her motorun vitesi kuyruk mili devri değişiyor tarla da ayarla bir vites seç ona göre kaç kg atacaksan ayarı azalt veya artır
10 dekar bir yerde dene

• Beğen
Tepkiler: SteyrFORD