2635 4wd ye pulluk

Ynt: 2635 4wd ye pulluk

Hayırlı olsun güle güle kullan.Sana o traktör hakkında bi kaç bilgi veriyim.Başlangıçta birkaç noksanlık göreceksin.Radyatörden motora giden borudan antifriz kaçırabilir ayrıca arka stop lambaları civata deliklerinden su alıyor içine uyarayım ben bi dost gibi.iyi günler :D

Biz çekişinden ya da yakışından hiç şikayetçi değiliz.Tek endişemiz çakma perkins olan motoru!motorda intercool yok ve sıcak iklim şartlarında zayıf düşüyor.Hararet çabuk yükseliyor ve sabahları çalışmaz oldu sanırım aküde şarj etmeme sorunu var.İşte arkadaşım yaşadığım sorunlar bunlar.Ama özellik olarak kara düzen bi traktör.MF285 in tıpatıp aynısı.2012 model traktör aldım diyecek yanı yok.bir Erkunt Servet 80.4 ya da Başak 2075 D ile kıyaslayın ve görün aradaki farkı.

101b1smarch link=topic=55590.msg695684#msg695684 date=1359743074' Alıntı:
Biz çekişinden ya da yakışından hiç şikayetçi değiliz.Tek endişemiz çakma perkins olan motoru!motorda intercool yok ve sıcak iklim şartlarında zayıf düşüyor.Hararet çabuk yükseliyor ve sabahları çalışmaz oldu sanırım aküde şarj etmeme sorunu var.İşte arkadaşım yaşadığım sorunlar bunlar.Ama özellik olarak kara düzen bi traktör.MF285 in tıpatıp aynısı.2012 model traktör aldım diyecek yanı yok.bir Erkunt Servet 80.4 ya da Başak 2075 D ile kıyaslayın ve görün aradaki farkı.
tavsiye etmiyosun yani.3635 de var galiba sende.o nasıl peki.avrupa ve sağlam olduğunu duydum.bundan iyimi çekiyo?

motoruna bi sey diyemem denenmemis oldugundan birde motorunun nasil oldugunu yillar gosterecek simdi arka lambalarinda su falan aldigi yok ama radyatorun ordan antifiriz kaciriyodu yaptirdim simdilik traktorumden menmunum her yeni traktorde boyle sorunlar oluyo bizim burda adam sifir basak motor yedi