280 dekar sulu tarım için traktör tavsiyesi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yıllık Konya ovasında düz, taşsız, verimli 280 dekar arazi işliyorum. Traktörümü değiştirmek istiyorum. Şu an Tümosan 8195 kullanıyorum, aslında traktörün bir sıkıntısı yok ama insan daha fazlasını istiyor daha iyisini istiyor. Benim için kaliteli, kabinine ses almayan, süspansiyonları güzel, konforlu bir traktör önermenizi istiyorum... Değerli yorumlarınız için hepinize şimdiden teşekkür ederim. Ben marka fanatikliği yapmayı sevmem. Mümkün olduğunca sizlerinde iyi-kötü yönlerini söyleyerek objektif yanıtlar vermenizi isterim... - SAYGILAR -

Massey kullanıcısıyım ama size çok hoşuma giden NH t5040 önermek isterim zamanında ben istedim bazı şartlardan olmadı çevremizde var çok güzel traktör rahatlık kabin vs açısından üst seviye bence

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben sıfır almak istiyorum.. Fuarda görmüştüm New Holland TR5.105 veya Case Farmall 105c alsam memnun kalır mıyım acaba?

• Beğen
Tepkiler: garibanciftci
NH TR.6 serisine zam yapmış.

TR6.120 246.000 tl olmuş. tabi 130 ve 140 in da fiyati artmış.

Bu durumda en mantikli olanı tanıdık bildik temiz bir 2.el ithal traktör almak.

O büyüklükte bir traktör fazla gelir yanına bir traktör daha gerektirir.. Benim arazim az, alacağım traktör tek traktör olarak kullanılacak, ara çapa yapabilecek gübre atabilecek, ilaçlama yapabilecek vs. vs...

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yıllık Konya ovasında düz, taşsız, verimli 280 dekar arazi işliyorum. Traktörümü değiştirmek istiyorum. Şu an Tümosan 8195 kullanıyorum, aslında traktörün bir sıkıntısı yok ama insan daha fazlasını istiyor daha iyisini istiyor. Benim için kaliteli, kabinine ses almayan, süspansiyonları güzel, konforlu bir traktör önermenizi istiyorum... Değerli yorumlarınız için hepinize şimdiden teşekkür ederim. Ben marka fanatikliği yapmayı sevmem. Mümkün olduğunca sizlerinde iyi-kötü yönlerini söyleyerek objektif yanıtlar vermenizi isterim... - SAYGILAR -
İmkanın varsa bütçenin üstüne biraz daha koyup MF 5400 serisi al derim 2 hafta önce aldık biz çok rahat bi traktör

88489594632116e8e69d37092ad7d785.jpg bizde edirne bölgesinde 260 dön-m yer işliyoruz 30 yıldan beri 80-66 kullandık ve 5400 serisine geçtik konfor rahatlık çekiş yakıt yedek parça konusunda gönül rahatlığı ile alabileceğin bir traktor fiyat olarak ta sınıfının kaybettirmeyen markalarından biri nacizane tavsiye ederim.
Saygilar.....

• Beğen
Tepkiler: garibanciftci