3.105 köyülüyor böyle bir şey olamaz mf traktörün mersedesi

mf 3.105 mi claas aresmi 110-90 mı terciğ ederdiniz

• Kullanılan toplam oy
    15

Ynt: 3.105 köyülüyor böyle bir şey olamaz mf traktörün mersedesi

Kardeşim TLA ile T 5060 aynı boyuttamış. Uğur ' a sordum.
Bu resimlerdede TLA ile bizim ARES. Umarım yeterli olur....
image.aspx

image.aspx

image.aspx

salih link=topic=3861.msg40084#msg40084 date=1212003891' Alıntı:
yıgıt sen bakma bunlar olumune claas cı olmus resımlerle gercegı karıstırmıslar
nıye mustafa sen her konuda claas ı ovuolar bazı konularda konuyu saptırıp benım kı olsa sole ceker bıle dıyolar ama sen onlara bısı demıyon gelmıs burda dogruları soyluen olayı en dogru yonuyle anlatan arkadasları sınırlıyosun bu bı cıfte standart
yıgıt burda claas denılen marka traktorlerın ana bayılık olan yerde sadece sılıvrı denılen yerden baska o taraflarda hıc tutlmadıgını alanlarla dalga gecıldıgını 5 para etmez oldugunu soyluyo aldanıp mıllet kanmasın dıyo

Değerli kardeşim, beni bu kadar süre tanıyorsunuz, ben hiç bir konuya bu kadar fazla yorum yazmam. Hangi motor hakkında ne düşünüyorum az çok bilirsiniz artık. Burada deli konumuna düşmek istemiyorum, biri taş atmış kırk kişi çıkaramamış hesabına döndü bu iş. Çifte standart lafı hiç olmadı Salih...

İki motorunda teknik özellik tablosunu yolluyorum artık siz karar verin...

İlk yolladığım T5000 serisinin

İşte buda sırasıyla Ares 547,557,567,577 Ağırlığıda yazayım en hafifi 5650 Kg benimkinde sonradan ağırlık var 6000 kg......

ynkgl link=topic=3861.msg40041#msg40041 date=1212001106' Alıntı:
arkadaşlar bırakın şu class ı övmeyi yaa bu class ares midir nedir benim nh t5060 ın yanında karınca gibi kalıyor mf ninde aynı şekilde bi kere motorda tip yok bu 1.si 2. si bu class bizim tekirdağ bölgesinde sadece siliwride yoğun bizim tekirdağlı ağalar bu motorları alanlara sadece gülüyo :))) aynı şekilde bizde bizim köydekilerde yani bunu satmaya kalksan aldıın fiyatın çok çok altına satarsın ama bi nh bi mf bi jd yi satmaya kalksan class tan daa az zarar edersin satarken...yani arkadaşlar piyasası olmayan motoru burda kalkıp diğer motorları hiçe sayarak öwmeyin... bilmem anlatabildim mi bazı arkadaşlara onlara sadece gülüyoruz.....:)))

[glow=red,2,300]Ben bu mesaja gülüyorum....[/glow]

Salih kardeşim,bu sitede kime çifte standart yapıyoruz allah aşkına söyle,bana söylememene rağmen ben bile alındım.Bu sitede en çok dikkat ettiğimiz şey,kendimizi fazla göstermeden sitenin düzenini sağlamak.Ne mf ' cisini ne nh ' cisini ne de claas ' cıyı kayırırız.Herkes burada özgürce tartışıyor,ileri gitmedikçe konu kilitlenmiyor.
Bence mustafaya haksızlık yapmışsınız.Belki de bu site için yaptığı fedakarlıkları bilmediğinizden dolayıdır.Sitede bu lafları en son söyleyeceğiniz kişiye ilk söylemişsiniz.Yazık...

Ağır Abi link=topic=3861.msg438101#msg438101 date=1314396526' Alıntı:
Kadir gecesi münasebetiyle konu hortladı ve kilidi kırıldı :) volkan ne diyorsun bu konuda :D
ne deyim abi gülüyorum bizim gariban beygirini alman Hans gilin clasla karşılaştırmışlar ankette önde götürüyomuştu :D 110-90 da arada kaynamış :D ;D diğer ikisinide kullanmadım bilmiyorm :D

sayın ve saygıdeğer arkadaşlarım yiğidi öldür hakkını yeme diye bir söz vardır 3,105 ARES in yanına bile yaklaşamaz hangi bakımdan tutarsan tut. ares nere 3,105 nere.
3,105 tamam güçlü motor olabilir ona lafım yok ama biraz geri kalmış boş bir karadüzen motor işte ne deyeyim. ama class ares hakketen class.

marmara591 link=topic=3861.msg438128#msg438128 date=1314400453' Alıntı:
sayın ve saygıdeğer arkadaşlarım yiğidi öldür hakkını yeme diye bir söz vardır 3,105 ARES in yanına bile yaklaşamaz hangi bakımdan tutarsan tut. ares nere 3,105 nere.
3,105 tamam güçlü motor olabilir ona lafım yok ama biraz geri kalmış boş bir karadüzen motor işte ne deyeyim. ama class ares hakketen class.
walla bizde ne öldürdük ne yedik nede ares görüp elledik :D konu 2008de açılmış hararetli bi seneymişti..şu zamansan sonrada 3-5 gün içinde ankettinde değişeceği kaçınılmaz :D
Çağrı link=topic=3861.msg438129#msg438129 date=1314400609' Alıntı:
ayıp ettin toprağım sana herşey serbest :D
eywallah gözüm :)

anayurtlu 3105d link=topic=3861.msg438130#msg438130 date=1314400834' Alıntı:
walla bizde ne öldürdük ne yedik nede ares görüp elledik :D konu 2008de açılmış hararetli bi seneymişti..şu zamansan sonrada 3-5 gün içinde ankettinde değişeceği kaçınılmaz :D eywallah gözüm :)
valla mübarek gecede kusura bakmayın 2008 olduğunu fark etmedim. ben yeni tartışma sandım. iyi geceler kandiliniz mübarek olsuun