30 eşek arisinin dehşet verici katliyami...

30 Japanese Giant Hornets kill 30,000 Honey Bees

Eşek arıları girdikleri kovanda resmen katliam yaptı.National Geopraphic, eşek arılarının istilasına uğrayan bir bal arısı kovanından inanılmaz görüntüler çekti. 30 bin bal arısının bulunduğu kovana saldıran 30 dev Japon eşek arısı kovanda katliam yaptı.Bal arılarını tek tek öldüren saldırganlar daha sonra bal arısı larvalarını yedi. 3 saat süren saldırı sonrası kovanda tek bir canlı bal arısı bile kalmadı. Japon eşek arıları saatte 25 ile 60 mil arasında durmadan uçabiliyor.

Ynt: 30 eşek arisinin dehşet verici katliyami...

yahu yazın benim montun koluna ovada bu arılardan girmiş baya bir büyüktü harhalde o da japondu çünkü bunların aynısı ,,.ya yolunu kaybetmiş yada japonyadan türkiye üzerinden başka bir memlekete gidiyordu giderken bir dinleneyim dedi ;D ..neyse benim montun koluna girmiş ovada ,bende montu giydim ..giydiğime giymediğime pişman oldum .koluma anında sapladı iğneyi, doktora zor yetiştim vücudum komple şişti .ölümden döndük ..bunlar çok tehlikeli yaratıklar dikkat edelim arkadaşlar

Ynt: 30 eşek arisinin dehşet verici katliyami...

vale link=topic=50889.msg511879#msg511879 date=1326575156' Alıntı:
yahu yazın benim montun koluna ovada bu arılardan girmiş baya bir büyüktü harhalde o da japondu çünkü bunların aynısı ,,.ya yolunu kaybetmiş yada japonyadan türkiye üzerinden başka bir memlekete gidiyordu giderken bir dinleneyim dedi ;D ..neyse benim montun koluna girmiş ovada ,bende montu giydim ..giydiğime giymediğime pişman oldum .koluma anında sapladı iğneyi, doktora zor yetiştim vücudum komple şişti .ölümden döndük ..bunlar çok tehlikeli yaratıklar dikkat edelim arkadaşlar

Geçmiş olsun abi.Kötü yapıyor gerçekten... :( Benim de terliğin içine girmiş, giymemle çıkarmam bir oldu.Sersem bir şeydi.Aklı başında olsa kesin sokardı.. :) Parmağıma yapışık halde gördüğümde ağlıyordum. :D Kolanya dök,vantilatör karşısında yattım bir gün, acayip yanıyordu parmağım ısırdığı yer de kararmıştı sonra kendiliğinde geçti..Allahtan sokmadı yoksa benide hastanelik edebilirdi...

O gün bu gündür ayakkabı,terlik içine bakmadan giyemiyorum... :)