3075 fantom mu fiyat 7066 tımı

3075 phantom hiç kullanmadım ama övülen sevilen motordur yalnız deutz motor bakımı ve parçası fiata göre pahalıdır.70-66 ağır devir ve her aksamı çok sağlam çekişi 70 hp nin tam olarak sonuna kadar hakkını verir.Birde karakafa olursa daha da iyi olur.

merhaba abi. sitede senın yorum ve değerlendirmelerini takip ediyorum. neden same explorer 70 tek çeker? boşuna söylemezsin.. özellikleri avantaj ve dezavantajlarını söylebilir misin?

Çekiş( 8 ton/dk mısır silaj veriminde tek sıra makine ile susmaz.Düz arazide saman bağlamada TD85 ile aynı gibidir.),yakıt,sağlamlık,sıcak tahammülü( 40 C de saman bağlar.), direksiyon turu (85 derece), hidrolik kavrama debriyaj ve levye, pedalların yumuşaklığı, hidrolik kapasite 2500 kg, arka hidrolik kolları pistonludur.
Turbo, intercooler yok. Hidrolik debi, akış az geliyor, pistonlar kalın olduğu için ekipman yokken yavaş iner.Yedek parça fiyatları düşündürüyor.Özgül yakıt tüketimi 230 gr.kw/h, iş yakıtları normaldir.
Tarlada kullanan farkı görür.

Çekiş( 8 ton/dk mısır silaj veriminde tek sıra makine ile susmaz.Düz arazide saman bağlamada TD85 ile aynı gibidir.),yakıt,sağlamlık,sıcak tahammülü( 40 C de saman bağlar.), direksiyon turu (85 derece), hidrolik kavrama debriyaj ve levye, pedalların yumuşaklığı, hidrolik kapasite 2500 kg, arka hidrolik kolları pistonludur.
Turbo, intercooler yok. Hidrolik debi, akış az geliyor, pistonlar kalın olduğu için ekipman yokken yavaş iner.Yedek parça fiyatları düşündürüyor.Özgül yakıt tüketimi 230 gr.kw/h, iş yakıtları normaldir.
Tarlada kullanan farkı görür.
teşekkür ederim değerlendirme için. sen kullandın sanırım abi.yedek parça durumu düşündürücü ve ikinci el değeri sıkıntılı heralde. normal ve devamlı ağır işlerde kullanım için ideal bir traktör sanırım.hiç bilgim yoktu bu konuda ama sameleri beğeniyorum. şuan 2000 model nh 54 c kullanmaktayım.