4.5m'lik Merdane ve CLAAS ARES 567 ATX...

: 4.5m'lik Merdane ve CLAAS ARES 567 ATX...

GÜZEL RESİMLER
MERİÇ MERDANE İÇİN ARES BÜYÜK DEĞİLMİ 80-66 YA TAKSAYDN BÜYÜK MOTOR ÇOK YAKAR
MERİÇ BEN ARESLERDE BİŞİ FARKETTİM BİRAZ GEÇ OLDU AMA OLSUN
SENİN MOTORUN ÖNÜNDE 6 ADET FAR YUVASI WAR AMA 4 ADET FAR VAR NEDEN 6 ADET TAKMAMIŞLAR BEN SENİN YERİNDE OLSAM HEMEN TAKTIRIRDIM

Evet, o ışıkları bende farkettim hatta bir zamanler Farm ' da lafı geçmişti Erkan taktırmıştı. Yaw sizin işler gerçekten çok ya, biz sizin kadar tarlalara özen gösteremiyoruz. Bazı şeylerin gerçekten çok yararı oluyor, burada öğrenilenler yabana atılacak cinsten değil...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1348.msg11087#msg11087 date=1203456103' Alıntı:
Evet, o ışıkları bende farkettim hatta bir zamanler Farm ' da lafı geçmişti Erkan taktırmıştı. Yaw sizin işler gerçekten çok ya, biz sizin kadar tarlalara özen gösteremiyoruz. Bazı şeylerin gerçekten çok yararı oluyor, burada öğrenilenler yabana atılacak cinsten değil...
özellikle kanola için çok önemliymiş tarlanın keseksiz olması ben epey araştırıyorum bu ara bizde de var merdane ama 285e göre bunun sadece teklisi bu sene buğdayları ektikten sonra bizde çektik kesekli yerlere bence ekmeden önce çekmeliydik ama ben karar vermiyorum bu büyükler uyrra*-*- uyrra*-*- noo*-*-
@silivrilimeriç : kanolalar kışlık mı yazlık mı
ekmden önce ot ilacı attınız mı ben internette araştırdım atılsın diyo ama bizim orda bilgisi olan bulamadım

sagol teşekkürler biz yazlığı denemeyi düşünüyoruz çünkü don çok olur -15 dereceyi geçtiği oluyo yazlık olanın kuraklığa dayandığı için düşünmüştük çekirdekten daha verimli olduğu yazıyo
aspir ekmişti bi abimiz ama pek verim alamadı sanırım