5 Mart'ta Mazot ve gübre desteği ve diğer destekler hesaplarda

Ynt: 5 Mart'ta Mazot ve gübre desteği ve diğer destekler hesaplarda

mazot gübre desteği yatmış buğday ekili olan tarlaya 07.8 tlye takabül ediyor yatan para
ayçiçeği pancar ekin yatan para ekilen ürüne görede deyişiyor..

Paralar dün hesaplara yattı ama henüz elimize geçmedi ilçede atm de para yok tu bende şehirden çekeyim dedim öğle arası orman böl.müd. önünde bulunan atm ye gittim çekmek için oradada para yok.

keykubat link=topic=53239.msg556856#msg556856 date=1331122213' Alıntı:
Paralar dün hesaplara yattı ama henüz elimize geçmedi ilçede atm de para yok tu bende şehirden çekeyim dedim öğle arası orman böl.müd. önünde bulunan atm ye gittim çekmek için oradada para yok.

herşeyin hayırlısı

Bizim para yatmis...1800 tl ama gel görki petrolcüye kefil oldugu icin ve oda kredisini ödemedigi icin paraya el konulmus. Dedim hic sinirlenme, zaten borcumuz vardi. Ama buzagi destegi ve kalan desteklere el komadan kredisini yatittir...6000 de orda bekliyo, mayisda kredi ödenecek ve bizim üstüne yikacak kefilimiz yok.)))

bilemiyorum bana tarım bakanlıgından geliyor.çıkacak yasalara kadar ön bilgi geliyor.ama ben içiçeyim sizlerde olun.
içinizden kaçı sorunları iletti.içinizden kaçı tarımla ilgili sorunlara fşikir,şikayet,talep iletti sormak lazım..