54 C'LERİN ACI FERYADI :))))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: 54 C'LERİN ACI FERYADI :))))))))

yasindemiralay link=topic=67853.msg771186#msg771186 date=1378398812' Alıntı:
Tamm sen haklısın beee herşeye bi muhalefet!
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
hele şükür ben bilemedim sen kurtardın bide ben kurtulsam bidaha b..taş atarmıyım hiiçççç nerden sürtüldüler bilemedim kendimi bir an için aralarında buldum üzerime bulaştılar çıkartamıyomki aralaştırayımda bir daha yorum yaptıkları konuya bile bakmam...
özkan abi zetor hakkında videolar paylaşıyordu onlara yorum yazıyordum şimdi onlardan da oldum bu adamlarda muhakkak yazacaklar bunların olduğu yere girilmez daha....
faebook gibi olsa keşke engel atsan kurtulsan noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s

tümosana pulluk ve rampada kimse laf atamaz...
erkuntu az madara etmedi : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' (

bana erkuntu saatıran tümosanla zetor oldu yoksa erkunta lafa atanın evine muhtarıda alır baskına giderdim eskiden zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

dıyen ben mıyım acaba sen mı ?

54c lede erkuntu kıyaslıyan yok konuyu farklı noktalara tasıma

3. sızın koylu o abının tel nosunu ver bana acıp konusucam onunla o lafı ben onun suratına da derım ok-*-s

tumosannn link=topic=67853.msg771196#msg771196 date=1378399252' Alıntı:

bana erkuntu saatıran tümosanla zetor oldu yoksa erkunta lafa atanın evine muhtarıda alır baskına giderdim eskiden zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

3. sızın koylu o abının tel nosunu ver bana acıp konusucam onunla o lafı ben onun suratına da derım ok-*-s

tavsiye etmem telden aramanı....farklı sonuçlar ile karşılaşırsın...
biz doğru neyse onu diyoz tümocan erkuntu bir çok kez pullukda geçmiştir bu doğru değilmi o halde bunda ne varda ikide bir aynını papağan gibi tekrarlıyon çeneni yoruyon boş yere gerçi papağanlar yorulmaz aynını der dururlar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

tümosann nickli arkadaşım ikimizde traktörlerimizi sıfır aldık erkunt ta tümoda 20 dk ya dolduruyoruz adam sıfır traktör aldı sen nasıl görmek istiyorsan öyle bakıyorsun ben her konuda demişimdie ginede diyorum tümosan kuyruk milinde çok güçlü bir traktör üstüne yok diyordum taki bu sene erkuntu kullanana kadar erkuntun da ondan aşağı kalır yanı yok bilmem anlatabildim mi

tumosannn link=topic=67853.msg771196#msg771196 date=1378399252' Alıntı:

Tümosan kadar tipsizini görmedim tasarlayan kişiler şu an neredeler çok merak ediyorum? ;D ;D ;D ;D

yasindemiralay link=topic=67853.msg771223#msg771223 date=1378400301' Alıntı:
Tümosan kadar tipsizini görmedim tasarlayan kişiler şu an neredeler çok merak ediyorum? ;D ;D ;D ;D

yasin kardeş onlar kör oldular zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

şerefli1 link=topic=67853.msg771234#msg771234 date=1378400713' Alıntı:
yasin kardeş onlar kör oldular zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
Haklısın o farlar ne öyle şaşı gibi.. ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D

yasindemiralay link=topic=67853.msg771237#msg771237 date=1378400842' Alıntı:
Haklısın o farlar ne öyle şaşı gibi.. ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D

o mühendisler gideli tasarımdan anlayanda yok devamını kalan tasarımla üretiyorlar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

şerefli1 link=topic=67853.msg771238#msg771238 date=1378400940' Alıntı:
o mühendisler gideli tasarımdan anlayanda yok devamını kalan tasarımla üretiyorlar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
Heele o KABİN tenteli traktör gibiymiş çok toz alıyomuş herkez öyle diyo

delihan link=topic=67853.msg771217#msg771217 date=1378400109' Alıntı:
tümosann nickli arkadaşım ikimizde traktörlerimizi sıfır aldık erkunt ta tümoda 20 dk ya dolduruyoruz adam sıfır traktör aldı sen nasıl görmek istiyorsan öyle bakıyorsun ben her konuda demişimdie ginede diyorum tümosan kuyruk milinde çok güçlü bir traktör üstüne yok diyordum taki bu sene erkuntu kullanana kadar erkuntun da ondan aşağı kalır yanı yok bilmem anlatabildim mi
anlş-*s
şerefli1 link=topic=67853.msg771238#msg771238 date=1378400940' Alıntı:
Bana dıyordun 15 yasındakı cocukla muhattap oluyorsun dıye pekı senın yaptıgın ney :S :S afrn-*s *ıhh*-

beyler benim şahsi düşüncem traktörde kaporta sadece gösteriş için kaporta hızlı giden makinalara lazım traktörde kaporta isterse hiç olmasın önemli olan yaptığı iş.bu formda traktör güzelliğinden çok para etmeyen ürünlerimize bakalım.
tümosann
nicli arkadaş biraz fazla gerilmişsin MF için yazdıklarımı bile üzerine alıyorsun .
bence her makina kendine göre iyi yanları kötü yanları var.yani 90-100 beygirlik bir makina gezerken 135 lik makinanın yakıtına inemez.iş konusunda da büyük makina daha avantajlı yerine göre. keşke imkanımız olsada işe göre makina kullanabilsek.

FEHİM link=topic=67853.msg771347#msg771347 date=1378406141' Alıntı:
beyler benim şahsi düşüncem traktörde kaporta sadece gösteriş için kaporta hızlı giden makinalara lazım traktörde kaporta isterse hiç olmasın önemli olan yaptığı iş.bu formda traktör güzelliğinden çok para etmeyen ürünlerimize bakalım.
tümosann
nicli arkadaş biraz fazla gerilmişsin MF için yazdıklarımı bile üzerine alıyorsun .
bence her makina kendine göre iyi yanları kötü yanları var.yani 90-100 beygirlik bir makina gezerken 135 lik makinanın yakıtına inemez.iş konusunda da büyük makina daha avantajlı yerine göre. keşke imkanımız olsada işe göre makina kullanabilsek.
ok-*-s ok-*-s ok-*-s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...