5455 ve Aydın 4lu döner pulluk

Abi kolay gelsin guzel paylasim olmus. Traktor yeniyken yakar zamanla elemanlar alistikca bir miktar azalacaktir. Traktoru kac devir kullaniyorsunuz tarlada cok gaza basmadan 1400-1500-1600 devirler yakitin en verimli yakildigi devirlerdir. 1600 den sonra harcanan yakita gore elde edilen verim dusuyor. Pulluk secimide ayarlamasi da onemli. Motoru tutmayan kulak yapisina sahip pulluk her zaman iyidir.

Bereketli olsun Ahmet , gidişini beğenmeyen arkadaşlara , bu kara kepir toprak üstelik yaz sürümü çok tutar traktörü pulluğu öyle her pulluk çalışmaz her traktör çekemez bu toprakta bu zamanda , zaten en küçük bir sorun olsun biraz hızlan atar yukarı pulluğu batmaz.

Bu toprakta çalışmayanlar bilmezler , bende şaşırıyorum bazen 5 li 6 li pulluk ile bazı bölglerde 70- 80 hp traktör ile koşu koşuyorlar

Bereketli olsun Ahmet , gidişini beğenmeyen arkadaşlara , bu kara kepir toprak üstelik yaz sürümü çok tutar traktörü pulluğu öyle her pulluk çalışmaz her traktör çekemez bu toprakta bu zamanda , zaten en küçük bir sorun olsun biraz hızlan atar yukarı pulluğu batmaz.

Bu toprakta çalışmayanlar bilmezler , bende şaşırıyorum bazen 5 li 6 li pulluk ile bazı bölglerde 70- 80 hp traktör ile koşu koşuyorlar
Sağol Teşekkürler Ismail abi haklısın abi aynen.Kimseye inandiramiyoruz kendimizi onların az yakıyor dediği traktorler burda su gibi çekiyor mazotu ayrıca sokse toprağı amenna

Abi kolay gelsin guzel paylasim olmus. Traktor yeniyken yakar zamanla elemanlar alistikca bir miktar azalacaktir. Traktoru kac devir kullaniyorsunuz tarlada cok gaza basmadan 1400-1500-1600 devirler yakitin en verimli yakildigi devirlerdir. 1600 den sonra harcanan yakita gore elde edilen verim dusuyor. Pulluk secimide ayarlamasi da onemli. Motoru tutmayan kulak yapisina sahip pulluk her zaman iyidir.
Sağol Teşekkürler.Motor devri takıma göre farklı kullanıyoruz ama genelde 1700

Kardeş traktorude pulluguda yeni görmedik bildiğimiz birşey vardır o video çekildiğinde motor 50 saatteydi sikistirmamak için öyle kullanıyordum o senin 12 km giden traktorler burda tirmikta o sürati zor görür
Simdi dedigin oldu dayi.sen heralde jdye buyuk ihtimal binmedin 24 agir goble ile pulluk ile surulen yerde gidiyor :)JD AFFETMEZ

• Beğen
Tepkiler: ahmetggullu

Gördüm konsunda 6115r var 500 saatte fren balatalarini sıyırdı attı garanti kabul etmedi 10000 para harcadı şimdi satıp mf almayı düşünüyor jd zengin
mali biz binemeyiz
Yok dayi mf guzel motorda 6115r kullanici hatasi yoksa yaparlar yapmazlarsa internete koyacam deyince hemen yaparlardi orda bence baska sorun vardir