55-46 nın halleri :)

Ynt: 55-46 nın halleri :)

Biryerlerde kalıp çıkamamak kötü ama insan sağlığından daha önemli değil. Birinden yardım istenir, en kötüsü çekilir çivi römorktan bırakılır tarlada. Ağırlık niyetine oturan adamın içinde bulunduğu durum çok ama çok tehlikeli, ne yazık insanın başına gelene kadar farkedilemiyor. Ben 480 le buna benzer durumda babamın ayak bileğini ezdim, çünkü arkaya römorka bakarken inmek istemiş ama ayağı takılmış, ön tekerlek geçti. Çok şükür hidrolik kolları kasılı durumda idi ve fazla ağırlık vermedi. Bir hafta hafif topalladı, atlattık. O günden sonra ağırlık yaptırdım.

Ynt: 55-46 nın halleri :)

alper4u link=topic=64846.msg734549#msg734549 date=1366456196' Alıntı:
Güzel paylaşım.Direkten dönmüş Fiat ama bu zor işin üstesinden gelmiş.
teşekkür ederim. bende beklemiyodum bu kadarını :)
nailyetek link=topic=64846.msg735014#msg735014 date=1366562768' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler, 3-4 taş atasaydınız geçtiğniz yere:D bu kadar macera olmazdı.
nail abi attık ama asıl mesele o değil remork sete denk geldi ondan çekemedi :)
keltaşlı link=topic=64846.msg735314#msg735314 date=1366646812' Alıntı:
Biryerlerde kalıp çıkamamak kötü ama insan sağlığından daha önemli değil. Birinden yardım istenir, en kötüsü çekilir çivi römorktan bırakılır tarlada. Ağırlık niyetine oturan adamın içinde bulunduğu durum çok ama çok tehlikeli, ne yazık insanın başına gelene kadar farkedilemiyor. Ben 480 le buna benzer durumda babamın ayak bileğini ezdim, çünkü arkaya römorka bakarken inmek istemiş ama ayağı takılmış, ön tekerlek geçti. Çok şükür hidrolik kolları kasılı durumda idi ve fazla ağırlık vermedi. Bir hafta hafif topalladı, atlattık. O günden sonra ağırlık yaptırdım.
geçmiş olsun. yardım istemek kolayda bizim durumlar karışık biraz gurur meselesi yani hadi onu geçtim yardımlık durum yok ortada remork sete denk gelince önü kalktı zaten sonra çıkardık remoğu öyle hallettik dikkat çok önemli ama ALLAH ne derse o olur ne çok pimpirikli olmaya gerek var nede vurdumduymaz olmaya :)